Biel zawsze w modzie

Biel jest zawsze w modzie. Króluje nieprzerwanie od zawsze i nie zamierza zejść z piedestału. Biel jak żaden inny kolor nie jest w stanie tak odświeżyć pomieszczenia. Jest eleganckim jak i uniwersalnym kolorem.

Salon w bieli. Źródło: www.lovingit.pl Salon w bieli. Źródło: www.lovingit.pl

Biel zajmuje wyjątkowe miejsce w palecie kolorów: symbolizuje czystość i niewinność. Biel sprzyja relaksowi ponadto powiększa i rozświetla pomieszczenie jest zatem idealnym kolorem do salonu.

Oczywiście nie sam kolor jest ważny; salon powinien być urządzany tak, aby sprzyjał wypoczynkowi. Odpowiednia aranżacja i biały kolor ścian może nam to ułatwić

Zobacz również- Styl eklektyczny w salonie

Biel sprawdza się w minimalistycznych wnętrzach podkreślając jeszcze bardziej ich uniwersalność. Jak wiemy odcieni bieli jest wiele, wiec nie musimy poprzestać na jednym. Daje nam to większe pole manewru aranżując salon.

Salon w bieli. Źródło: www.stronywnetrza.pl Salon w bieli. Źródło: www.stronywnetrza.pl

Aranżując salon wybierzmy materiały naturalne dodadzą pomieszczeniu ciepła i stworzą odpowiedni klimat. Dlatego postawmy na meble drewniane nie tylko są trwałe ale i wykonane z naturalnego materiału którym jest drewno.

Żeby salon był funkcjonalny oprócz kanapy czy sofy w salonie musi znaleźć się stolik. Nie powinien być on za duży żeby nie przytłoczył pomieszczenia. Oczywiście forma jak i kolor stolika dopasujmy do aranżacji panującej w domu.

Jeśli poszukujesz foteli lub krzeseł, zajrzyj do naszej oferty. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Publikacja: piątek, 11 października 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »