Zestaw dnia Z2

Dziś chcielibyśmy zaprezentować Państwu zestaw Z2. Zestaw to połączenie stołu S3 z krzesłami CC1. Jak większość mebli w naszym salonie zestaw Z2 jest po części wykonany z drewna bukowego. Duża zaletą zestawu Z2 jest możliwość wybrania tapicerki która będzie pasowała za równo do Ciebie jak i do pomieszczenia.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną oferta w SalonMeblowy.Net

Stół S3 jest rozkładany za pomocą prowadnic synchronicznych dzięki niej w łatwy i szybki sposób rozłożymy stół. Stół oprócz tego ze jest rozkładany jest stabilny i wykonany z największą starannością o szczegóły. Jego prosta forma sprawia że pasuje do każdego pomieszczenia. Stół S3 to propozycja zarówno do domu jak i do sal konferencyjnych.

Zestaw Z2. Źródło: Sam-Net Zestaw Z2. Źródło: Sam-Net

Krzesła CC1 odznaczają się duża wygodą. Dzięki obiciu krzesło jest na tyle miękkie że siedzenie nawet przez parę godzin nie odczuwa się zmęczenia. Dodatkowo możesz wybrać obicie które będzie pasowało do wnętrza w którym zestaw ma się znaleźć. Zapraszamy do zamówienia u nas darmowych próbek materiałów. Nie ponosisz żadnych kosztów a dzięki próbką możesz w łatwy sposób wybrać idealne obicie. Jeżeli zestaw Z2 jest zestawem dla Ciebie już dziś zapoznaj się z jego szczegółowym opisem który znajduję się w linku poniżej a jeżeli masz dodatkowe pytania zapraszamy na nasza infolinie 52-320-50-66.

Zestaw Z2

Publikacja: poniedziałek, 21 października 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »