Najczęściej zadawane pytania...

O tym, że zakupy za pośrednictwem internetu są już na początku dziennym pisaliśmy ostatnio. Jednak wielu z nas ma nadal wątpliwości co do zakupów. Dziś postaramy się odpowiedzieć na pytania, z którymi mamy najczęściej do czynienia.

 SalonMeblowy.Net SalonMeblowy.Net

Jakie formy płatności akceptujecie?

Wiele osób, które chcą zakupić u nas meble zastanawia się, jakie formy płatności są u nas dostępne?

Wszystkim Klientom sklepu SalonMeblowy.Net dajemy możliwość wyboru dogodnej dla siebie formy zapłaty. Niezależnie czy jest to przelew, przekaz czy płatność kartą kredytową. Co najważniejsze, żadna z tych form nie wpływa na czas realizacji zamówienia.

Jak pakowane i dostarczane są nasze meble?

Meble w naszym salonie są bardzo solidnie zabezpieczane. Zabezpieczenie składa się z pianki izolacyjnej, folii stretch, tektury trójfalistej. Zależy nam, aby meble dojechały do Was w nienaruszonym stanie, dlatego preferujemy dowóz własnym transportem. Nasze samochody są do tego przystosowane, dzięki czemu meble są bezpieczne i na pewno nic im się nie stanie.

Jeżeli jesteś ciekawy jak wygląda proces pakowania zapraszamy na poniższą stronę: dowiesz się z niej w jaki sposób zabezpieczamy meble krok po kroku.

Jak pakujemy meble?

A co z gwarancją?

Na wszystkie nasze meble dajemy dwa lata gwarancji. W chwili dostarczenia mebli do Państwa domów, otrzymujecie Państwo kartę gwarancyjną. Chcieliśmy jeszcze nadmienić ze jesteśmy producentem wszystkich mebli która znajdują się w naszej ofercie sprzedażowej.

Zobacz również: Nowe wybarwienia w ofercie SalonuMeblowego.net.pl

Publikacja: czwartek, 14 listopada 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »