1. Idealny zestaw do jadalni • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

20

11.2013

Idealny zestaw do jadalni

Z czym kojarzy nam się jadalnia?Na myśl przychodzą mi od razu pyszne potrawy i spotkania z rodzina. Oczywiście musi być stół wraz z krzesłami odpowiednia aranżacja :) i o tym właśnie chciałabym dzisiaj napisać.

Zestaw Z128. Źródło: Sam- Net

Zestaw Z128. Źródło: Sam- Net

Stół do jadalni nie możne być ani za mały ani za duży. Proporcje stołu koniecznie dopasujmy do pomieszczenia. Przede wszystkim powinien być wytrzymały, jego wygląd to już sprawa indywidualna.

Zestaw Z107. Źródło: Sam- Net

Zestaw Z107. Źródło: Sam- Net

Dzisiaj w wielu domach kuchnia połączona jest z jadalnią. Mało kto może sobie pozwolić na osobna jadalnie i stąd moda na stoły rozkładane, które w tym przypadku są bardzo funkcjonalne. Dzieje się tak dlatego, że stół często musi nam służyć także w dni powszednie. Stół rozkładany jest wiec najlepszym rozwianiem gdy nie mamy osobnego pomieszczenia przeznaczanego na jadalnie.

A co z krzesłami?

Kupując stół często mamy tak zwane zestawy czyli stół wraz z krzesłami. Jest to dla nas ułatwienie, gdyż nie musimy szukać krzeseł odpowiednich do wybranego stołu. Jest to oczywiście propozycja, z której nie musimy korzystać. Pamiętajmy, że krzesła dobieramy do stołu nigdy nie na odwrót.

Zestaw Z154. Źródło: Sam- Net

Zestaw Z154. Źródło: Sam- Net

Idealne krzesło to takie, które jest zwyczajnie wygodne, o odpowiadającej nam estetyce i wykonane z dobrego drewna. Oparcie krzesła powinno być na tyle wysokie aby pozwolić siedzącemu wygodnie oprzeć plecy, siedzisko nie może zapadać sie powinno być stabilne a co najważniejsze stół powinien siedzącemu na krześle sięgać do styku żeber. Kierując się tymi poradami na pewno kupimy idealny zestaw dla siebie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tkaniny- opis
Plusze: czyli tkaniny pluszowe to miękkie przyjemne w dotyku materiały. Do pluszów zaliczam tkaniny welurowe, welwetowe jak i sztruksowe. Tkaniny pluszowe dzięki technice tkania odbijają podające na nie światło. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Meble w naturalnej okleinie dębowej
Stojąc przed dylematem zakupu nowych mebli na pewno zastanawiasz się jakie meble wybrać. Możesz kupić meble wykonane z litego drewna, płyty jaki i meble fornirowane. Postaram się dziś przedstawić zalety i wady mebli drewnianych jak i mebli fornirowych. czytaj więcej »