Zestaw tygodnia Z111

Dziś chciałabym zaproponować zestaw, który cieszy się u nas dużym powodzeniem. Zestaw Z111, bo o nim mowa, już od długiego czasu jest popularnym produktem wśród naszych klientów. Często odbieramy telefony od zadowolonych klientów nawet tygodnie po zakupie. Jest to dla nas powodem do dumy, bo Wasze zadowolenie jest naszym najważniejszym celem.

Zestaw Z111. Źródło: Sam-Net Zestaw Z111. Źródło: Sam-Net Zobacz również: Najczęściej zadawane pytania...

Na sukces zestawu Z111 składa się kilka elementów, jak trwałość materiału czy ciekawa estetyka. Tym, co najbardziej jednak go wyróżnia jest jego wybarwienie. Meble białe to ostatni krzyk mody, który wędruje do nas z Europy Zachodniej. Do niedawna meble bielone można było zauważyć jedynie w kuchniach czy jadalniach jednak od jakiegoś czasu są obecne w naszych salonach.

Zestaw Z111. Źródło: Sam-Net Zestaw Z111. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z111 w naszym salonie występuje w kilku wariantach wymiarowych. Dzięki temu można dopasować go do indywidualnego wymiaru pomieszczenia. Zestaw Z111 to połączenie stołu S3 z krzesłami Wenecja. Krzesło Wenecja możesz zamówić z wybranym przez Ciebie obiciem. Chciałam przypomnieć że próbki materiałów wysyłamy darmowo. Tobie pozostaje jedynie wybrać ten, który idealnie pasuje do pozostałych mebli w Twoim domu i zamówić u nas meble które posłużą Ci przez wiele lat.

Szukasz nietuzinkowych mebli? To świetnie trafiłeś u nas znajdziesz meble na miarę swoich potrzeb...

Publikacja: wtorek, 26 listopada 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »