1. Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

28

11.2013

Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie

Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie; wiedzą to ci którzy ją posiadają. Jadalnia jak sama nazwa wskazuje służy do spożywania posiłków. Na co dzień integruje domowników od czasu do czasu spotykamy się w niej w większym gronie przyjaciół czy rodziny.

Zestaw Z158. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z158. Źródło: Sam-Net

Najlepiej jeżeli jadalnie możemy urządzić w oddzielnym pomieszczeniu jednak jeżeli nie mamy takiej możliwości spróbujmy wydzielić chociaż malutki kącik jadalniany oddzielając kuchnie od salonu. Częstym rozwiązaniem jest wygospodarowanie miejsca na mały stolik w kuchni. Niezależnie od tego jaką opcje wybierzemy każda z nich będzie dobra.

Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście oddzielne pomieszczenie gdzie będziemy mogli urządzić jadalnie. Takie rozwiązanie daje nam duże pole popisu możemy wybierać w stolach czy krzesłach stawiając obok kredens czy barek. Niestety niewielu z nas może sobie na to pozwolić. Często ograniczają nas metry, choć w mniejszych pomieszczeniach również można stworzyć mały kącik jadalny.

Zestaw Z52. Źródło: Sam-Net

Zestaw Z52. Źródło: Sam-Net

Najważniejszy w jadalni jest stół dobrze gdyby był dość duży, a najlepszą opcją jest stół rozkładany. Możemy wybierać w stolach owalnych, kwadratowych, prostokątnych w stylu nowoczesnym czy klasycznym. To jaki wybierzemy zależy od nas J jednak nie dajcie ponieść się fantazji bo przekombinowane wzornictwo stołów może i jest ciekawe, ale uwierzcie szybko tracą na wartości. Moda jak sami wiecie szybko przemija dlatego ja postawiła bym na klasykę.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »