Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie

Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie; wiedzą to ci którzy ją posiadają. Jadalnia jak sama nazwa wskazuje służy do spożywania posiłków. Na co dzień integruje domowników od czasu do czasu spotykamy się w niej w większym gronie przyjaciół czy rodziny.

Zestaw Z158. Źródło: Sam-Net Zestaw Z158. Źródło: Sam-Net

Najlepiej jeżeli jadalnie możemy urządzić w oddzielnym pomieszczeniu jednak jeżeli nie mamy takiej możliwości spróbujmy wydzielić chociaż malutki kącik jadalniany oddzielając kuchnie od salonu. Częstym rozwiązaniem jest wygospodarowanie miejsca na mały stolik w kuchni. Niezależnie od tego jaką opcje wybierzemy każda z nich będzie dobra.

Zobacz również: Trochę o meblach bukowych

Najlepszym rozwiązaniem jest oczywiście oddzielne pomieszczenie gdzie będziemy mogli urządzić jadalnie. Takie rozwiązanie daje nam duże pole popisu możemy wybierać w stolach czy krzesłach stawiając obok kredens czy barek. Niestety niewielu z nas może sobie na to pozwolić. Często ograniczają nas metry, choć w mniejszych pomieszczeniach również można stworzyć mały kącik jadalny.

Zestaw Z52. Źródło: Sam-Net Zestaw Z52. Źródło: Sam-Net

Najważniejszy w jadalni jest stół dobrze gdyby był dość duży, a najlepszą opcją jest stół rozkładany. Możemy wybierać w stolach owalnych, kwadratowych, prostokątnych w stylu nowoczesnym czy klasycznym. To jaki wybierzemy zależy od nas J jednak nie dajcie ponieść się fantazji bo przekombinowane wzornictwo stołów może i jest ciekawe, ale uwierzcie szybko tracą na wartości. Moda jak sami wiecie szybko przemija dlatego ja postawiła bym na klasykę.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą : Zestawy stół z krzesłami

Publikacja: czwartek, 28 listopada 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »