Zestaw Z162

Zestaw Z162 to prawdziwa gratka dla tych co kochają nowoczesny wygląd połączony z klasycznymi kształtami. Zestaw Z162 składa się ze stołu S4 i krzeseł K12 - zarówno krzesła jak i stół są w kolorze białym. Meble białe od jakiegoś czasu stały się bardzo popularne dlatego i my postanowiliśmy zaprezentować jeden z ciekawszych zestawów w ofercie.

Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net

Każdy zestaw w naszym salonie może być wykonany w kolorze białym. Aby ułatwić Wam zadanie postanowiliśmy włączyć do naszej oferty kilka gotowych zestawów. Jednym z zestawów jest omawiany tu zestaw Z162. Zestaw jest biały ale jak widać blat stołu jest w innym kolorze, co daje całkiem ciekawy efekt.

Zobacz również: Jak wybrać odpowiedni fotel do salonu?

Zestaw Z162 to swoisty kompromis pomiędzy modą a uniwersalnością. Niewątpliwą zaletą jest kolor, który daje nam większe pole do popisu przy aranżowaniu wnętrza. Zestaw Z162 jest jednym z bardziej pożądanych przez naszych klientów zestawów. Oczywiście o gustach się nie rozmawia jednak sami przyznacie, że ten zestaw naprawdę cieszy oko.

Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net Zestaw Z162. Źródło:Sam-Net

Teraz troszkę konkretów: Zestaw Z162 to połączenie stołu S4 oraz krzeseł K12. Zestaw jest u nas dostępny w rozmiarze podstawowym czyli 80x80 cm oraz w większym 90x90 cm. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę. Na stronie znajduje się bardziej techniczny opis tego zestawu a gdybyście mieli dodatkowe pytania śmiało dzwońcie.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza aktualną ofertą : Zestawy stół z krzesłami

Publikacja: wtorek, 03 grudnia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »