Zestaw tygodnia

W tym tygodniu postanowiłam napisać o zestawie Z36. Gdybyście zapytali dlaczego, odpowiedziałabym, że ze względu na stół, który jest owalny. Niby nic wielkiego, jednak stoły owalne są szczególne.

Zestaw Z36. Źródło: Sam-Net Zestaw Z36. Źródło: Sam-Net

Stoły owalne maja swoich zwolenników jak i przeciwników. Dla niektórych stół owalny jest kompletnie niepraktyczny a dla innych stanowi dodatkowy element w aranżacji. Dziś nie będziemy roztrząsać tego tym bo moglibyśmy robić to w nieskończoność. Najważniejsze, że mamy w czym wybierać i każdy może znaleźć coś dla siebie.

Zestaw Z36. Źródło: Sam-Net Zestaw Z36. Źródło: Sam-Net

Wracając do tematu zestaw Z36 dostępny jest u nas w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz go do swoich potrzeb. Zestaw to połączenie stołu S7 z krzesłami K1.

Zobacz również: Jak pielęgnować meble ze skóry?

Stół S7 jak każdy inny stół pasuje wszędzie zarówno do kuchni, jadalni a nie wątpliwie do restauracji. Ja jednak widziałabym go najchętniej w jadalni. Owalny stół w jadalni w otoczeniu z krzesłami stanowił bedzie fajny rodzinny klimat.

Zestaw Z36. Źródło: Sam-Net Zestaw Z36. Źródło: Sam-Net

Uniwersalność owalnego stołu zauważalna jest na pierwszy rzut oka.

- po pierwsze stół nie posiada kantów czyli de facto zmieści się przy nim więcej osób
- po drugie stół zmieści się niemal w każdym pomieszczeniu właśnie dzięki temu ze jest owalny
- po trzecie stół jest bezpieczny dla dzieci, szczególnie dla tych malutkich co dopiero uczą się chodzić.

Zestaw Z36. Źródło: Sam-Net Zestaw Z36. Źródło: Sam-Net

To jedne z głównych zalet stołu S7 jeżeli zastanawiałeś sie nad kupnem właśnie tego stoły czy zestawu a kilka moich zdań utwierdziły Cie ze dokonujesz właściwego wyboru to niezmiernie mi miło J bo to zadowoleni klienci tworzą firmę....

Tu znajdziesz dokładny opis Zestawu Z36

Publikacja: wtorek, 17 grudnia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »