Niezbędny duet

Niezbędny duet czyli stół i krzesła. Jedno bez drugiego nie istnienie. To niezbędny element każdej jadalni. Można by przytoczyć jeszcze parę zdań ale szkoda tracić czas na rzeczy dla wszystkich zrozumiałe.

 Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

Zajmijmy się lepiej tym jak wybrać odpowiedni zestaw dopasowany do naszej rodziny. Zestaw, który będzie ładny i funkcjonalny, bo jak wiadomo stół i krzesła graja pierwsze skrzypce w jadalni. Zastanówmy się wiec czego oczekujemy od mebli?

Zestaw Z155. Źródło: Sam-Net Zestaw Z155. Źródło: Sam-Net

Dobrze by było gdyby zestaw był stylowy, a koniecznie funkcjonalny. Wykonany z jak najlepszych materiałów oczywiście przy rozsądnej cenie

 Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

Przeglądając ostatnio oferty producentów zauważyłam ze ostatnim krzykiem mody stały się zestawy tak zwane kolorowe. Stanowią fajny kontrast dla pozostałych mebli jak i dla całej aranżacji. Mając taki stół możemy w dowolny sposób dobrać do niego krzesła. Nie musimy sztywno trzymać się schematu wystarczy dać ponieść sie wyobraźni żeby nasza jadalnia stała się niepowtarzalna. Taki nieład artystyczny bądź ekspresja sprawdzi sie w niemal każdym pomieszczeniu o tych klasycznych po te nowoczesne.

Zestaw Z155. Źródło: Sam-Net Zestaw Z155. Źródło: Sam-Net Zobacz również: Pokój dzienny

Kolejnym sposobem na wyróżnienie naszego zestawu sa krzesła., tu też możemy poszaleć. Kształt krzesła ma znaczenie spróbujmy wybrać takie które będzie wygodne a zarazem wyróżniało się formą. Nie chce tu pisać jakie ma być bo każdy z nas ma inne poczucie piękna jednak jestem pewna ze znajdziecie coś dla siebie.

 Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net Zestaw Z162. Źródło: Sam-Net

W naszym salonie znajdziecie Państwo dość dużą ofertę zestawów jak i pojedynczych mebli. Dla czego o tym pisze? Dlatego ze u nas jest możliwość zamówienia mebli które Państwo sami sobie stworzycie. Zaciekawieni? J w linku poniżej znajdziecie Państwo odpowiedzi na wszystkie pytania, a i zapraszamy na naszą infolinie nasi doradcy chętnie udziela odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące naszych mebli...

Zapraszamy do zapoznania sie z nasza aktualną ofertą...

Publikacja: piątek, 20 grudnia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »