Kuchnia w Stylu Toskańskim

Styl Toksański to przede wszystkim harmonia, połączenie prostoty z naturalnością. Kuchnia urządzona w stylu toksańskim powinna być słoneczna, jasna pełna uroku.

Zobacz również: Zestaw Z162

Urządzając kuchnie w tym stylu postawmy na drewno. Drewno jako materiał naturalny idealnie pasuje do każdego wnętrza, nadaje wnętrzu ciepła i przytulnego klimatu.

Kuchnia w Stylu Toskańskim. Źródło: www.koloriwnetrze.pl Kuchnia w Stylu Toskańskim. Źródło: www.koloriwnetrze.pl

Styl toksański to również naturalne tkaniny w kolorach zbliżonych do tych występujących w przyrodzie. W połączaniu z surowość drewna stworzy idealny klimat.

Zobacz również: Trochę o meblach bukowych

W kuchni toksańskiej występują takie kolory jak zieleń, odcienie żółci czy pomarańczy. Mile widziana jest również biel łamana delikatną szarością.

Kuchnia toksańska nie obejdzie się bez dużego drewnianego stołu, przy którym zasiądziemy wspólnie przy kolacji. Jest to podstawowy element wyposażenia niemal każdej kuchni a szczególnie kuchni w stylu toksańskim.

Kuchnia w Stylu Toskańskim. Źródło: projekty-wnetrz.eraf.pl Kuchnia w Stylu Toskańskim. Źródło: projekty-wnetrz.eraf.pl

Aranżując kuchnie w stylu toksańskim pamiętajmy ze wszystko powinno ze sobą współgrać.Tworzyć klimat, w którym nie tylko my ale i nasi goście będą czuć się dobrze.

Zapraszamy do naszego sklepu! W naszej ofercie znajdziesz modne krzesła drewniane, krzesła tapicerowane jak i stoły drewniane z funkcją rozkładania

Publikacja: poniedziałek, 30 grudnia 2013r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »