Krzesło CC4-ozdabiane, czyli wisienka na torcie

Mogłoby się wydawać, że krzesła w aranżacji wnętrz są mało ważne. Nic bardziej mylnego! Krzesło nawet niepozorne jest elementem aranżacyjnym wystarczy wykazać się pomysłowością. Dlatego dziś przedstawię krzesło, które moim zdaniem może stać się wisienką na torcie wystroju każdego wnętrza. Mowa właśnie o krześle CC4- ozdabiane.

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net

Krzesło CC4-ozdabiane wyróżnia się na pierwszy rzut oka, między innymi dzięki proponowanym przez nas intensywnym barwom. Moglibyście powiedzieć, że krzesło jest ekstrawaganckie i nawet się z Wami zgodzę, bo właśnie dzięki temu krzesło CC4 jest jednym z najatrakcyjniejszych obecnie w naszej ofercie.

Zobacz również: Niezbędny duet

To właśnie kolory tworzą klimat: już dawno intensywne kolory stały się modne, ku mojej uciesze oczywiście. Dlatego nie bójmy się ich wprowadzić do domu, niech nasze mieszkanie błyszczy kolorami :)

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net

A teraz coś o samym krześle:

Krzesło CC4-ozdabiane wykonane jest z drewna bukowego. Krzesło CC4 to nie tylko funkcjonalność to również gwarancja trwałości a przy okazji dodatkowy element aranżacyjny. Jeżeli chcesz urządzić mieszkanie w intensywnych barwach to właśnie krzesło CC4-ozdabiane będzie kolejnym elementem dopełniającym całą aranżację.

Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net Krzesło CC4 - ozdabiane. Źródło: Sam-Net Zobacz jeszcze:Stwórz własna kompozycję mebli

Wykonanie krzesła:

Krzesło CC4 w całości wykonane jest z drewna bukowego, dodatkowo szkielet krzesła wraz z nogami pokryte są warstwą lakieru bezbarwnego. A wszystko to po to, aby wzmocnić jeszcze bardziej krzesło. Siedzisko i oparcie pokryte jest pianką poliuretanową. Co do obicia krzesła to decyzja należy do Państwa :-) możecie oczywiście zamówić krzesło, które widzicie w naszej ofercie. Istnieje również możliwość wyboru innej tapicerki spośród tych dostępnych na naszej stronie.

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą aktualną ofertą krzeseł

Publikacja: piątek, 10 stycznia 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »