Meble dla przestrzeni publicznej według projektu Ineke Hans

Ineke Hans ukończyła studia w 1995 roku Royal College of Art w Londynie. Współpracowała z takimi firmami jak Magis, Offecct, Royal Ahrend , RoyalVKB itd. Kolekcja Smallroom to sofy o asymetrycznym kształcie które powstały w efekcie współpracy firmy Offecet i Holenderskiej projektantki Inek Hans. Sofy są dostępne w trzech rozmiarach (1m, 1,5m i 2m). Głębokość sof to 72 cm, ich wysokość 134 cm, wysokość siedziska 44 cm.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta stoły i krzesła

Kolekcja jest przeznaczona do sektora publicznego ze względu na jej szerokie zastosowanie praktyczne. Sofa, dzięki wysokiemu zagłówkowi, ma zapewnić użytkownikowi wysokie poczucie prywatności . Smallroom posiada podłokietnik który może posłużyć jako miejsce pod laptopa, bądź robienia notatek. Sofa idealnie pasuje bo biur, kawiarni jak i poczekalni.

Meble dla przestrzeni publicznej według projektu Ineke Hans Meble dla przestrzeni publicznej według projektu Ineke Hans

Nasz salon również oferuje produkty nadające się do wystroju i funkcjonalności takich pomieszczeń. W tej roli sprawdzą się dostępne w szerokiej gamie kolorów fotele tapicerowane jak i krzesła. Poza opisaną funkcjonalnością, nasze produkty oferujemy w dużym wyborze wzorów krzeseł jak i kolorystyce tapicerek.

Zobacz również- Meble stylowe słów kilka o trendach współczesnych

Publikacja: środa, 02 maja 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »