Biała kuchnia

Większość z nas wielokrotnie staje przed dylematem na jaki kolor pomalować kuchnie? Może nam się wydawać ze kolor jest mało istotny, ale tak naprawdę odgrywa dużą rolę w aranżacji wnętrza.

Biała kuchnia. Źródło: www.urzadzamy.pl Biała kuchnia. Źródło: www.urzadzamy.pl

Odpowiednio dobrany kolor to połowa sukcesu: wcześniej jednak powinniśmy zaplanować i wyobrazić sobie, w jakiej kuchni czulibyśmy się najlepiej.

Zapraszamy do naszego sklepu! W naszej ofercie znajdziesz modne krzesła drewniane, krzesła tapicerowane jak i stoły drewniane z funkcją rozkładania

Kolor ma znaczenie, wiedzą to szczególnie projektanci wnętrz. Powróćmy jednak do tematu aranżacji kuchni. Nie ma jakiejś generalnej zasady co do koloru w kuchni; w palecie barw mamy nieograniczone pole popisu: od barw energicznych po te stonowane. Nie ma więc koloru, którego nie możemy użyć jednak najczęściej spotykanym kolorem w kuchni jest w dalszym ciągu biały. Prawdopodobnie dlatego, że jest to kolor neutralny i pasuje niemal do wszystkiego.

Biała kuchnia. Źródło: bialakuchnia.blogspot.com Biała kuchnia. Źródło: bialakuchnia.blogspot.com

Biały kolor w kuchni panuje prawie od zawsze a w szczególności zauważamy go w ostatnim czasie. Białe ściany idealnie pasują do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Biały kolor również idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach.

Biała kuchnia. Źródło:www.domosfera.pl Biała kuchnia. Źródło:www.domosfera.pl

Biały kolor nie oznacza nudy

Pomieszczenia pomalowane na biało nie są nudne. Wystarczy, że dobierzemy odpowiednie meble, podłogę no i oczywiście dodatki żeby nasza kuchnia świeciła blaskiem. Pamiętajmy, że biały kolor kojarzy się najczęściej ze świeżością, a ona najlepiej pasuje właśnie do kuchni.

Zobacz również: Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie

Publikacja: środa, 19 lutego 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »