1. Biała kuchnia • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-16, sb 9-14

pn-pt 8-16, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Szanowni Państwo!

Sklep stacjonarny nieczynny do 28 lutego.

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

19

02.2014

Biała kuchnia

Większość z nas wielokrotnie staje przed dylematem na jaki kolor pomalować kuchnie? Może nam się wydawać ze kolor jest mało istotny, ale tak naprawdę odgrywa dużą rolę w aranżacji wnętrza.

Biała kuchnia. Źródło: www.urzadzamy.pl

Biała kuchnia. Źródło: www.urzadzamy.pl

Odpowiednio dobrany kolor to połowa sukcesu: wcześniej jednak powinniśmy zaplanować i wyobrazić sobie, w jakiej kuchni czulibyśmy się najlepiej.

Kolor ma znaczenie, wiedzą to szczególnie projektanci wnętrz. Powróćmy jednak do tematu aranżacji kuchni. Nie ma jakiejś generalnej zasady co do koloru w kuchni; w palecie barw mamy nieograniczone pole popisu: od barw energicznych po te stonowane. Nie ma więc koloru, którego nie możemy użyć jednak najczęściej spotykanym kolorem w kuchni jest w dalszym ciągu biały. Prawdopodobnie dlatego, że jest to kolor neutralny i pasuje niemal do wszystkiego.

Biała kuchnia. Źródło: bialakuchnia.blogspot.com

Biała kuchnia. Źródło: bialakuchnia.blogspot.com

Biały kolor w kuchni panuje prawie od zawsze a w szczególności zauważamy go w ostatnim czasie. Białe ściany idealnie pasują do pomieszczeń zaaranżowanych w stylu nowoczesnym, minimalistycznym. Biały kolor również idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach.

Biała kuchnia. Źródło:www.domosfera.pl

Biała kuchnia. Źródło:www.domosfera.pl

Biały kolor nie oznacza nudy

Pomieszczenia pomalowane na biało nie są nudne. Wystarczy, że dobierzemy odpowiednie meble, podłogę no i oczywiście dodatki żeby nasza kuchnia świeciła blaskiem. Pamiętajmy, że biały kolor kojarzy się najczęściej ze świeżością, a ona najlepiej pasuje właśnie do kuchni.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Kuchnia wraz z jadalnia:  idealne połączenie
Kuchnia to często serce domu, jak mawiają ci, którzy lubią spędzać czas w kuchni. Niezależnie czy w tym czasie gotują czy delektują się kawa z sąsiadką. czytaj więcej »
Podłoga w kuchni czy to klucz do sukcesu?
Wielokrotnie pisałam o wystroju kuchni, zastanawiałam się co czyni ją klimatyczna? Czasem są to meble, kolor ścian lub bibeloty lub firanki. Czy kiedykolwiek zwracacie uwagę na podłogę? czytaj więcej »
Idealny zlewozmywak
W aranżacji wnętrz każdy szczegół jest ważny. Dlatego dziś postanowiłam napisać o może z pozoru banalnej rzeczy ale niezbędnej w każdej kuchni. Mowa oczywiście o zlewozmywaku czytaj więcej »
Kuchnia w Stylu Toskańskim
Styl Toksański to przede wszystkim harmonia, połączenie prostoty z naturalnością. czytaj więcej »