Krzesło Alena z podłokietnikiem

Nowoczesne wnętrza kojarzą się z nietuzinkowymi meblami i takim właśnie meblem jest krzesło Alena. Dodatkowo krzesło Alena wykonane jest w całości z drewna i to nie z byle jakiego. Krzesło Alena wykonano z litego drewna; dla wzmocnienia całe krzesło zostało pokryte ekologicznym lakierem.

Krzesło Alena z podłokietnikiem. Źródło:Sam-Net  Krzesło Alena z podłokietnikiem. Źródło:Sam-Net

Drewno jak Wam zapewne wiadomo ma wiele zalet. Pokrótce wymienię parę z nich

- drewno nie emituje szkodliwych substancji, nie powoduje alergii oraz polepsza mikroklimat pomieszczeń.
- drewno jako produkt naturalny występuje w przyrodzie w dużej różnorodności (my wykorzystujemy drewno bukowe)
- drewno jako produkt naturalny tworzy przytulną atmosferę, której nie zastąpi żaden inny materiał.
- drewno jeśli jest prawidłowo i regularnie pielęgnowane– wykazuje dużą trwałość i nie niszczeje tak szybko, jak inne materiały

Krzesło Alena z podłokietnikiem. Źródło:Sam-Net  Krzesło Alena z podłokietnikiem. Źródło:Sam-Net

Jak już wcześniej wspominałam meble drewniane już dawno wyszły poza nudne i proste konstrukcje. Dlatego zaprojektowaliśmy dla Państwa krzesło Alena które jest połączeniem klasycznym z nutką nowoczesności. Krzesło dzięki temu pasuje do wnętrza zaprojektowanego w stylu nowoczesnym czy klasycznym. Jest po prostu uniwersalne a co najistotniejsze wygodne.

Zobacz również: Konserwacja mebli skórzanych

Współczesny człowiek spędza w pozycji siedzącej wiele godzin dlatego tak istotne jest krzesło. Nowoczesne krzesła, jak Alena z podłokietnikiem są wyprofilowane i twarde co sprzyja naszemu zdrowiu a w szczególności cieszy się nasz kręgosłup :)

Krzesło Alena z podłokietnikiem. Źródło:Sam-Net  Krzesło Alena z podłokietnikiem. Źródło:Sam-Net

Zalet krzesła Alena można wypisywać wiele ale nie o to chodzi to Wy Państwo macie się sami przekonać ze właśnie krzesło Alena z podłokietnikiem jest krzesłem stworzonym właśnie dla Was.

Krzesło Alena z podłokietnikiem

Publikacja: poniedziałek, 24 lutego 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »