Meble biurowe nie muszą być nudne

Biura nie zawsze muszą być nudne. To w nich spędzamy często większość naszego czasu. Od ich wystroju zależy również nasze samopoczucie. Zwariowane schody nietypowe aranżacje - oto co proponujemy.

Najczęściej nietypowe wnętrza można spotkać w siedzibach dużych firm działających w Internecie, jak i wśród agencji reklamowych. Takie biura to idealne miejsce do rozwijania kreatywności jak i pasji.

Kawiarnia w biurze Google. Kawiarnia w biurze Google.

Firma marketingowa Saatchi&Saatchi z Bangkoku doładowuje swoich pracowników nietypową aranżacją. Tu nawet tablica informacyjna ma kształt dinozaura. A recepcja to mobilny autobus.

Sala do spotkań biznesowych w Google Sala do spotkań biznesowych w Google

A co dzieje się w siedzibie Googla? Tu królują kolory czerwień, pomarańcz jak i zielony. Estetyka, wygoda jak i funkcjonalność która łączy się z oryginalnością. Wchodząc do takiego biura nie można oprzeć się atmosferze, która tu panuje. Kawiarnia na terenie firmy, to nie tylko miejsce spotkań. Tu prowadzi się ciekawe dyskusje i luźne rozmowy. Z takiej siedziby aż nie chce się wychodzić. Sala konferencyjna to miejsce w którym pracownik może się zrelaksować. Nie ma tu typowych mebli .Tu liczy się przede wszystkim wygoda jak i pozytywne myślenie.

Odpowiednia aranżacja i ciekawe rozwiązania mobilizują pracowników do działania. Coraz więcej firm dostosowuje biura do potrzeb pracowników. I daje im możliwość pracowania niepowtarzalnym klimacie.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą

Publikacja: piątek, 04 maja 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »