Stoliki kawowe do Twojego salonu

Dawno już nie pisałam niczego a to dlatego że zajęta byłam modernizacją strony a wszystko to po aby ułatwić Państwu poruszanie się na stronie :) dziś jednak szperając po blogu zauważyłam, że niewiele piszę o stolikach tak zwanych kawowych.

Zestaw stół z krzesłami Z54. Źródło: Sam-Net Zestaw stół z krzesłami Z54. Źródło: Sam-Net Zobacz jeszcze: Drewniane meble to trwałość i ekologia

Wiadomo, że wystawne obiady czy kolacje organizujemy w jadalni, no oczywiście jeżeli ją mamy. Gdy wpadnie do nas sąsiadka, nie prowadzimy jej do jadalni a do salonu czy do kuchni i właśnie o tym chciałam dziś napisać parę zdań.

Zestaw stół a krzesłami Z127. Źródło: Sam-Net Zestaw stół a krzesłami Z127. Źródło: Sam-Net

Salon to idealne miejsce na szybka przysłowiową „kawę” jednak żeby ją wypić musimy się wyposażyć w odpowiednie meble czyli stolik, fotele czy pufy. Niewielki stolik tak zwany kawowy ułatwi nam życie, będziemy mogli postawić na nim filiżankę z kawa przekąski czy ciasteczka.

Zestaw stół z krzesłami Z66. Źródło: Sam-Net Zestaw stół z krzesłami Z66. Źródło: Sam-Net

W ten sposób zapewnimy sobie i gościa wygodne funkcjonalne miejsce, które będzie nie tylko funkcjonalne ale i reprezentacyjne. Mały ale rozkładany stolik przyda nam się w chwili gdy będziemy chcieli urządzić kameralne przyjecie. W parę minut nasz mały codzienny stolik przystosujemy do większej ilości osób. Dzięki temu salon będzie gotowy na przyjecie gości, dzięki czemu będziemy mogli się zrelaksować w doborowym towarzystwie.

Zobacz jeszcze: Meble tapicerowane

Publikacja: czwartek, 03 kwietnia 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »