1. Pastelowe dodatki do sypialni • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

09

04.2014

Pastelowe dodatki do sypialni

Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz. Doskonale odnajdują się w zaciszu sypialni jak również w innych pomieszczeniach.

Pastelowe dodatki. Źródło: www.projektoskop.pl

Pastelowe dodatki. Źródło: www.projektoskop.pl

Pastelowe dodatki to idealny pomysł na rozświetlenie sypialni. Można też ich użyć w innych pomieszczeniach takich jak salon czy jadalnia. Pastele najlepiej czują się w klasycznych czy nowoczesnych pomieszczeniach.

Dodatkowo pastele idealnie komponują się z jasnymi barwami jak i szarościami. Pastelowa gama kolorów lubi otoczenie jasnych drewnianych mebli. Drewno jako budulec naturalny doskonale komponuję się z pastelowymi dodatkami, które dodatkowo rozświetla pomieszczenie.

Pastelowe dodatki. Źródło:

Pastelowe dodatki. Źródło:

Jak w każdej aranżacji nie możemy przesadzić z dodatkami pastele w zasadzie nie powinny przytłoczyć pomieszczenia ale lepiej zachować umiar.

Dobrze dobrane dodatki zapewne wprowadza świeżość do sypialni, a nic tak na nas dobrze nie wpływa jak miłe i przyjazną otoczenie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Feng shui czyli ład i porządek
Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui? czytaj więcej »
Idealny pokój
Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego. czytaj więcej »
Jak kolor do sypialni?
Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania. czytaj więcej »
Kominek w sypialni
Jeżeli dysponujemy dużą powierzchnią możemy sobie pozwolić na kominek w sypialni. Większość z nas lubi patrzeć na ogień, ogrzewając się jego ciepłem. Dlaczego by nie umieścić kominka w sypialni? czytaj więcej »