Słoneczne kolory

Wraz z wiosną czas odświeżyć mieszkanie, a także wprowadzić do niego pozytywna energie. Nie ma nic lepszego jak odświeżenie ścian J a najlepiej w jasnych kolorach. Lubisz słoneczna pogodę to może skuś się na żółty kolor. Żółty kolor należy do barw żywych, ponadto kojarzy nam się ze słońcem a co za tym idzie pozytywną energia.

Słoneczny kolor w jadalni. Źródło: iprezenty.pl Słoneczny kolor w jadalni. Źródło: iprezenty.pl

Nie maluj oczywiście całego domu wszystko z umiarem :) zbyt dużo jasnych krzykliwych kolorów może wpłynąć na nas negatywnie. Jak zawsze powtarzam umiar jest najważniejszy, zbyt duża ilość jaskrawych kolorów może wpłynąć na nas drażniąco wręcz wzbudzać niepokój.

Zobacz jeszcze: Wiosenny balkon

Spróbuj na samym początku zastosować go w pokoju gdzie dociera mało światła słonecznego. Nie bój sie eksperymentować z kolorami w ostatnim czasie są one przecież bardzo modne. Eksperci doradzają ze żółty kolor najlepiej stosować w salonie, kuchni czy w pokoju dziecięcym z tym ostatnim bym jednak dyskutowała. Żółty jako kolor pobudzający znakomicie sprawdzi się w jadalni :) dla niejadków będzie działa pozytywnie pobudzając jego apetyt. Jeżeli zdecydujesz się na złoty kolor w jadalni nie wybieraj jaskrawego a raczej stonowany ciepły kolor powinien stworzyć miłą domową atmosferę.

Sypialnia cała w żółci. Źródło: modne-wnetrza.com Sypialnia cała w żółci. Źródło: modne-wnetrza.com

Delikatne odcienie żółci doskonale komponują się z jasnymi meblami któtre juz dawno znalazły swoich zwolenników, i można śmiało powiedzieć że są modne jak i ponad czasowe. Pozwólcie że znów zacytuje ekspertów „Żółty będzie doskonale wyglądał w każdym zestawieniu. Jeśli w pomieszczeniu dodamy trochę białego, brązowego, szarości czy naturalnych odcieni beżu, „ z tego wynika że mamy dość dużą swobodę w aranżowaniu. Wiec nie ma na co czekać jak tylko zacząć sie bawić, planować i aranżować nasze cztery kąty.

Szukasz mebli na miarę swoich potrzeb? To dobrze trafiłeś u nas znajdziesz meble na miarę swoich potrzeb i kieszeni

Publikacja: czwartek, 10 kwietnia 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »