Wariacje na temat krzeseł

Jadalnia to idealny pomysł na nowy temat :) kojarzy się z pysznym jedzeniem i czasem spędzonym w gronie rodzinnym. Z drobiazgami aranżacją no i oczywiście niezbędnymi meblami i dziś właśnie o tym. Nie wiem jak Wam moi mili ale mi szalenie podoba się w ostatnim czasie moda na różnorodność :) wytłumaczę niewtajemniczonym chodzi po prostu o różne krzesła...

Zródło: Collage Blog Zródło: Collage Blog Zobacz również krzesło Nicea dostępne w 14 wybarwieniach Różnorodność jest w modzie. Źródło:projektoweinspiracje.blogspot.com Różnorodność jest w modzie. Źródło:projektoweinspiracje.blogspot.com

Różnorodność krzeseł w ostatnim czasie robi furorę, co niegdyś było absolutnie nie dopuszczalne. Dziś jednak możemy poszaleć; różnorodność krzeseł ław czy foteli jest dozwolona a nawet wskazana.

Zródło: Collage Blog Zródło: Collage Blog Zobacz również: Kuchnia cała w bieli

Wyobraźmy sobie jadalnię, w której stoi stół a wokół niego różne krzesła, które różnią się stylem i kolorystyką. Ktoś mógłby powiedzieć ze jest to nieład ale dla mnie jest to świetny pomysł na wyróżnienie siebie jak i samego pomieszczenia.

Zródło: www.lovingit.pl Zródło: www.lovingit.pl Zobacz również krzesło Atos dostepne w 14 wybarwieniach i dużej gamie tapicerek Różnorodność jest w modzie. Źródło:www.domplusdom.pl Różnorodność jest w modzie. Źródło:www.domplusdom.pl

Jeżeli cofniemy się kilkanaście lat wstecz do naszych dziadków czy pradziadków przypomnimy sobie ze często w domach naszych dziadków stały rożne meble z rożnych epok. Jednak wynikało to raczej z przyczyn finansowych, gospodarczych niż z modowych. Dziś jednak nie dość ze jest to modne to jeszcze niemal każdego z nas na to stać :)

Różnorodność jest w modzie. Źródło:milemaison.blogspot.com Różnorodność jest w modzie. Źródło:milemaison.blogspot.com Zobacz również krzesło Atos Zródło: www.pinterest.com Zródło: www.pinterest.com

Komuś mogło by się wydawać ze jest to nieestetyczne ale mam nadzieję ze zdjęcia które Wam pokaże nie tylko będą zaprzeczeniem tego stwierdzenia ale jeszcze zachęcam Was do wprowadzenia zmian w swoich jadalniach.

Zródło: www.pinterest.com Zródło: www.pinterest.com Szukasz nietuzinkowych i trwałych krzeseł? Zajrzyj koniecznie do nas :) a z pewnością znajdziesz coś dla siebie...

Publikacja: poniedziałek, 28 kwietnia 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »