Drewniane dodatki

Dzis bardzo krótko dosłownie parę zdań a temat dość przyjemny a mianowicie o ozdobach drewnianych. Nic tak nie poprawia wyglądu pomieszczenia jak drewno, oczywiście nie mówię ze mamy patyki po domu porozrzucać nie o to chodzi ;) myślę raczej o nowoczesnych ozdobach drewnianych :)

Drewniane napisy. Źródło: Drewniane napisy. Źródło:

Jeżeli chcecie wprowadzić do domu naturalny klimat to nie powinno zabraknąć drewna. Drewniane może być wszystko od mebli po dodatki :) ostatnio hitem stały sie drewniane napisy i muszę przyznać ze sama się na nie skusiłam. Nie tylko wyglądają świetnie ale tez wprowadzają do domu fajna nietuzinkowa atmosferę. Można powiedzieć ze dekoracja za pomocą drewna nie może się nie udać.

Drewniane napisy. Źródło: Drewniane napisy. Źródło: Zobacz również: Tynki dekoracyjne

Już same meble drewniane potrafią dużo zdziałać. Wyobraźcie sobie salon w którym jest drewniana podłoga, bielone meble i niesamowite drewniane dodatki takie wnętrze zasługuje na miano ekologicznego. Jeżeli do tego dołożymy kwiaty jak nap słoneczniki to pomieszczenie będzie kipieć naturalnością i harmonią, której tak usilnie poszukujemy.

Bielony zestaw stół wraz z klasycznymi krzesłami.

Publikacja: czwartek, 08 maja 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »