Drabina w domu | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Drabina w domu

Od jakiegoś czasu drabina pojawiła się we współczesnej aranżacjach wnętrz, można z niej zrobić oryginalna półkę, kwietnik, wieszak i różne inne rzeczy. To jak ją wykorzystamy zależy od naszej wyobraźni. Wykorzystanie drabiny nie tylko jest pomysłem oryginalnym ale również nie obciąża za bardzo naszej kieszeni, szczególnie jeżeli mamy starą drabinę gdzieś na strychu.

Wykorzystanie drabiny w domu. Źródło: mieszkanioweinspiracje.pl Wykorzystanie drabiny w domu. Źródło: mieszkanioweinspiracje.pl

Najprostsze rozwiązania często okazują się najlepszym z zaskakującym efektem końcowym. Drabina jest w stanie odmienić nieco wnętrze, a najlepiej czuje się w takich stylach jak industrialnych, rustykalnych, skandynawskich oraz vintage.

Zobacz również: Cegła w mieszkaniu

Drabina przy odrobinie modyfikacji idealnie nadaje się jako regał na książki, płyty czy fotki. Można na niej postawić najróżniejsze rzeczy, które chcemy, aby były dostrzeżone przez naszych gości... a uwierzcie mi ze nie można koło niej przejść obojętnie :)

Wykorzystanie drabiny w domu. Źródło: blog.stabrawa.pl Wykorzystanie drabiny w domu. Źródło: blog.stabrawa.pl

Oczywiście najlepiej by było gdyby nasza drabina była drewniana dzięki temu możemy ja troszkę przerobić. Dodając na przykład płyty drewniane jako półki będziemy mogli więcej przedmiotów na niej postawić. Jeżeli kolor drabiny nie jest zachęcający to w każdej chwili możemy ją pomalować. To na jaki kolor i czy w ogóle ja pomalujemy zależy przede wszystkim od tego jaki elekt chcemy uzyskać.

Wykorzystanie drabiny w domu. Źródło: dom.wp.pl Wykorzystanie drabiny w domu. Źródło: dom.wp.pl

Widzieliśmy już nie raz jak niewielkie drabiny zastępują nam stolik kawowy :) jest to ciekawe rozwiązanie jednak wydaje mi się ze powinniśmy przeznaczyć ja jako dodatkowy element aranżacyjny. Jednak to jak ją wykorzystamy zależy od naszej kreatywności dobrze by było aby każdy z nas znalazła pomysł na swój dom.

Szukasz nietuzinkowych i trwałych krzeseł? Zajrzyj koniecznie do nas :) a z pewnością znajdziesz coś dla siebie...

Publikacja: poniedziałek, 12 maja 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »