1. Ściana z cegły • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

12

05.2014

Ściana z cegły

Ściana z cegły to prawdziwa gratka dla miłośników takich rozwiązań. Coraz więcej osób się na nią decyduje. Nie ma w tym nic dziwnego bo ściana z czerwonej cegły to niepowtarzalny wystrój.

Aranżacja salonu za pomocą cegły. Źródło: architekturawnetrz.pl

Aranżacja salonu za pomocą cegły. Źródło: architekturawnetrz.pl

Cegła w salonie czy sypialni może być numerem jeden jednak tylko wtedy gdy wszystko uprzednio zaplanujemy. Mieszkańcy starych kamienic mogą dosłownie dokopać się do cegły :) a tak poważnie w trakcie remontu możemy odkryć cegłę. Jeśli będziemy chcieli ją wyeksponować, będziemy musieli ją dokładnie oczyścić. Przeznaczone do tego są specjalne preparaty, dostępne w każdym markecie budowlanym. Mieszkańcy blokowisk mogą również uzyskać efekt czerwonej cegły za pomocą płytek. Płytki, podobnie jak płytki gresowe przykleja się do ściany. Efekt jest taki sam lub niemal taki sam.

Musimy pamiętać ze cegła niestety optycznie zmniejsza pomieszczenie, dlatego jeżeli nie dysponujemy obszernym salonem ograniczmy się do jednego elementu. Mały fragment również robi wrażenie :) pamiętajmy również ze zawsze możemy cegłę przemalować tu sugerowałabym jasne barwy, które w przeciwieństwie do ciemnych powiększają optycznie pomieszczenie.

Aranżacja salonu za pomocą cegły. Źródło: www.lovingit.pl

Aranżacja salonu za pomocą cegły. Źródło: www.lovingit.pl

Właściciele dużych pomieszczeń mogą sobie pozwolić na całą ścianę w cegle. Ściana w cegle czy to czerwonej czy innej da fajne tło pod meble, tu myślę o jakichś półkach otwartych czy wbudowanych w ścianę. Odpowiednio oświetlona będzie wyglądać rewelacyjnie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »