Nowoczesna aranżacja

Nowoczesne wnętrza maja swoich zwolenników i nic w tym dziwnego. Nie wiem jak Wam ale mi nowoczesność kojarzy się z metalem, szarościami czy zimną bielą. Nowoczesność stawia na minimalizm tu nie ma miejsca na bibeloty czy nieprzemyślane zakupy.

Nowoczesne wnętrze. Źródło: www.domosfera.pl Nowoczesne wnętrze. Źródło: www.domosfera.pl

Zastanawiam się co zrobić gdy znudzi nam się zimne wnętrze, w jaki sposób możemy je ocieplić nie stawiając całego domu do góry nogami, pozostawiając go w dalszym ciągu w nowoczesnym lecz cieplejszym odbiorze.

Zobacz również: Meble z drewna - czyli pozory mylą

Pomocne mogą sie okazać farby, a co za tym idzie kolor ścian. Jeżeli chcemy ocieplić pomieszczenie nie zmieniając za bardzo jego stylu możemy użyć farb. Kolor ścian w dużej mierze decyduje o charakterze pomieszczenia. Ciepłe barwy na ścianach pozwolą nam uzyskać oczekiwany rezultat. Postaraj sie unikać czerni, bieli czy szarości postaw raczej na ciepłe barwy takie jak bez czy brązy, te kolory nie zmienią za bardzo wnętrza a jedynie troszkę go ocieplą.

Nowoczesne wnętrze. Źródło: Nowoczesne wnętrze. Źródło:

Dobrze na ocieplenie pomieszczenia wpływa drewno, tu mam na myśli drewnianą podłogę. Drewno jak żaden inny materiał jest idealny do ocieplenia pomieszczenia. Drewniana podłoga powinna pasować do ścian. A co się tyczy mebli jak doradzają fachowcy: jeżeli chcesz aby twój dom był nowoczesny a zarówno ciepły w odbiorze wybierz meble które są o miękkich, zaokrąglonych kształtach:.

Zapraszamy do naszej aktualnej oferty stołów rozkładanych.

Docieplając pomieszczenie zaproś do niego dodatki takie jak poduszeczki, dywany, firany a nawet zasłony. To one w dużej mierze decydują o tym jak będzie wyglądało Twoje wnętrze.

Publikacja: wtorek, 13 maja 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »