12 kolorów aranżacji wnętrza

Macie dość szarych urlopów? Odwiedźcie kolorowy hotel, jak ten, który można znaleźć w Caochella Valley w Kalifornii. Tęcza kolorów znajduje się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz hotelu.

Tęczowy hotel. Źródło: www.domosfera.pl Tęczowy hotel. Źródło: www.domosfera.pl

Amerykanie pokochali tą miejscowość ze względu na słoneczną pogodę jak i piękny krajobraz . Hotel po zmianie właściciela na Saguaro Group, został całkowicie odnowiony.

Sypialnia w kolorowym hotelu. Źródło: inspiriomag.com Sypialnia w kolorowym hotelu. Źródło: inspiriomag.com

Pobliska pustynia zainspirowała projektantów. Intensywne kolory, jak żółty, pomarańczowy, fioletowy jak i błękit oddają klimat Kalifornii. Dlatego, kolory te znalazły się zarówno na fasadzie jak i w pokojach.

Zobacz również: Jak ochronić się przed jesienną szarością

Wystrój wnętrza zapewnia komfort i wygodę, ale wiele innych hoteli również to zapewnia. Nie to jest najważniejsze w przypadku tego kalifornijskiego hotelu . Intensywne soczyste kolory znajdują się w aranżacji jak i na licznych dodatkach. Tu królują kolory, które odzwierciedlają nastrój urlopowiczów. Wygląd ścian, balkonów, patia, jak i pokojów wypoczynkowych jest efektem eksplozji kolorów. W palecie jest 12 kolorów, które z upływem dnia zmieniają swoją barwę.

Tęczowy hotel. Źródło: inspiriomag.com Tęczowy hotel. Źródło: inspiriomag.com

Peter Stramberg i Paul Aferiat nadali nowe oblicze hotelu. Dzięki innowacyjnemu pomysłowi hotel zmienił nazwę na „Tęczowy hotel”, co w zupełności oddaje jego charakter .

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zestawy stoły i krzesła w Sam-Net

Publikacja: poniedziałek, 07 maja 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »