1. Domowa biblioteka • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

23

09.2014

Domowa biblioteka

Domowa biblioteka powinna być w każdym domu. Nie ma znaczenia, czy mamy książek dużo czy mało. Najważniejsze jest, żebyśmy mieli je gdzie trzymać.

Domowa biblioteka. Zródło; www.home-u.pl

Domowa biblioteka. Zródło; www.home-u.pl

Domowa biblioteka powinna być w każdym domu. Nie ma znaczenia, czy mamy książek dużo czy mało. Najważniejsze jest, żebyśmy mieli je gdzie trzymać. Na sam początek wystarczy nam regał, gdzie bez trudu będziemy mogli sięgnąć po naszą ulubioną książkę.

Decydując się na regał w domu, musimy zawczasu przemyśleć nie tylko jego ulokowanie, ale również to czy regał będzie nam służył, jaki element dekoracyjny.

Domowa biblioteka. Zródło;dom.wp.pl

Domowa biblioteka. Zródło;dom.wp.pl

Regał, ale jaki?

Domowa biblioteka. Zródło: pinhouse.pl

Domowa biblioteka. Zródło: pinhouse.pl

Decydując się na zakup regału przeważnie wybieramy kolory jasne. Jasny kolor to dobre tło pod książki, ponieważ one zazwyczaj są w różnych kolorach.

Biblioteczka domowa może być w salonie czy w sypialni... nie ma znaczenia, w którym z pomieszczeń będzie się znajdować. Najważniejsze, żeby była funkcjonalna i nie szpeciła wnętrza. Mało kto może sobie pozwolić na osobne pomieszczenie dla naszego zbioru książek. Dlatego dobrym pomysłem są regały na książki. Półek czy regałów mamy naprawdę dużo zaczynając od tych klasycznych po nowoczesne kończąc na wymyślnych. Wybór uzależniamy od charakteru całego mieszkania i od naszych upodobań.

Domowa biblioteka. Zródło: pinhouse.pl

Domowa biblioteka. Zródło: pinhouse.pl

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
W stylu klasycznym
Styl klasyczny jest ponadczasowy wiedzą to architekci wnętrz. Styl ten dedykowany jest osobom ceniącym spokój i harmonię. Można powiedzieć że styl klasyczny nie ulega chwilowym modom, zapewnia przytulny klimat i elegancję. czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Pokój dla dziecka
Wbrew pozorom aranżacja pokoju dla dziecka to nie takie trudne. Wystarczy spojrzeć na malucha, i dostrzec jego potrzeby. Oczywiście nie ma co przesadzać najważniejsze jest bezpieczeństwo maluszka i jego dobry rozwój. czytaj więcej »