Domowa biblioteka | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Domowa biblioteka

Domowa biblioteka powinna być w każdym domu. Nie ma znaczenia, czy mamy książek dużo czy mało. Najważniejsze jest, żebyśmy mieli je gdzie trzymać.

Domowa biblioteka. Zródło; www.home-u.pl Domowa biblioteka. Zródło; www.home-u.pl

Domowa biblioteka powinna być w każdym domu. Nie ma znaczenia, czy mamy książek dużo czy mało. Najważniejsze jest, żebyśmy mieli je gdzie trzymać. Na sam początek wystarczy nam regał, gdzie bez trudu będziemy mogli sięgnąć po naszą ulubioną książkę.

Decydując się na regał w domu, musimy zawczasu przemyśleć nie tylko jego ulokowanie, ale również to czy regał będzie nam służył, jaki element dekoracyjny.

Zobacz również: Konserwacja mebli skórzanych Domowa biblioteka. Zródło;dom.wp.pl Domowa biblioteka. Zródło;dom.wp.pl

Regał, ale jaki?

Domowa biblioteka. Zródło: pinhouse.pl Domowa biblioteka. Zródło: pinhouse.pl

Decydując się na zakup regału przeważnie wybieramy kolory jasne. Jasny kolor to dobre tło pod książki, ponieważ one zazwyczaj są w różnych kolorach.

Biblioteczka domowa może być w salonie czy w sypialni... nie ma znaczenia, w którym z pomieszczeń będzie się znajdować. Najważniejsze, żeby była funkcjonalna i nie szpeciła wnętrza. Mało kto może sobie pozwolić na osobne pomieszczenie dla naszego zbioru książek. Dlatego dobrym pomysłem są regały na książki. Półek czy regałów mamy naprawdę dużo zaczynając od tych klasycznych po nowoczesne kończąc na wymyślnych. Wybór uzależniamy od charakteru całego mieszkania i od naszych upodobań.

Domowa biblioteka. Zródło: pinhouse.pl Domowa biblioteka. Zródło: pinhouse.pl Jeżeli szukasz idealnego zestawu stół z krzesłami koniecznie odwiedź nasz salon

Publikacja: wtorek, 23 września 2014r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »