Aranżacja w stylu greckim

Grecja to kraj o urozmaiconej powierzchni leżący w południowo wschodniej części Europy . Grecja to zestawienie tradycji z nowoczesnością, która cały czas czerpie pomysły na aranżacje z natury. Kolory używane do malowania budynków są jasne, przypominając nam o słońcu i radości.

Grecja to piękny kraj, który może stać się inspiracją do wystroju wnętrza. Grecja to piękny kraj, który może stać się inspiracją do wystroju wnętrza.

Jeśli szukasz powiewu świeżości w wystroju swojego domu, inspiracją dla Ciebie może stać się Grecja. Kraj zalany od trzech stron morzami tworzy piękny i niemal bajkowy krajobraz. Aby stworzyć w domu atmosferę Grecji trzeba szukać inspiracji w jej tradycji. Styl grecki jest stylem minimalistycznym. Pomimo, że dotarły do niej inne kultury to Grecja zdołała utrzymać swój niepowtarzalny styl . Charakterystyczna dla tego obszaru jest kolorystyka jako połączenie bieli i kobaltowego błękitu. Kolory te oddają krajobraz półwyspu bałkańskiego.

Charakterystyczne niebieskie kolory oddają specyfikę greckiego klimatu. Charakterystyczne niebieskie kolory oddają specyfikę greckiego klimatu.

Meble o oszczędnym kształcie pięknie współgrają z bogatą we wzornictwo ceramiką wykonaną ręcznie. Wszystkie dodatki takie jak dzbanki, wazy, muszle, są nieodłącznym elementem wystroju w stylu greckim.

Szukasz nietuzinkowych mebli? To świetnie trafiłeś u nas znajdziesz meble na miarę swoich potrzeb...

Publikacja: środa, 09 maja 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »