1. Krzesło Alex- to wytrzymałość oraz wygoda • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

29

05.2015

Krzesło Alex- to wytrzymałość oraz wygoda

Krzesła częściowo tapicerowane czyli twarde oparcie i miękkie siedzisko kierowane są w szczególności do sektorów publicznych. Oczywiście to nie wyklucza użytkowania ich w domu.

Krzesła Alex.Zródło: Sam-Net

Krzesła Alex.Zródło: Sam-Net

Krzesła częściowo tapicerowane cieszą się dość dużą popularnością wśród naszych klientów. Krzesło z tapicerowanym siedziskiem, o które najczęściej Państwo się pytacie to krzesło Alex.

Krzesła Alex.Zródło: Sam-Net

Krzesła Alex.Zródło: Sam-Net

Zaletą krzeseł częściowo tapicerowanych jest ich łatwa pielęgnacja. Nawet jak uszkodzimy materiał to prościej i taniej będzie nam wymienić same siedzisko.

Dodatkowym plusem krzeseł z miękkim siedziskiem jest fakt, że materiał zabezpiecza siedzisko przed zarysowaniem. Jak wiemy krzesła, które nie są tapicerowane posiadają siedzisko zrobione z drewna. W takim przypadku niestety mogą pojawić się zarysowania, które powstają wskutek guzików w spodniach czy spódniczce. Dodatkowym plusem miękkiego siedziska jest sama wygoda siedzenia :) na miękkim o wiele lepiej się siedzi.

Krzesła Alex.Zródło: Sam-Net

Krzesła Alex.Zródło: Sam-Net

Krzesło Alex wykonane jest z drewna bukowego. Aby zwiększyć komfort siedzenia krzesło jest odpowiednio profilowane. Wielu naszych klientów właśnie z tego powodu decyduje się na zakup krzesła Alex. Gwarantuje ono wygodę oraz trwałość na lata.

Krzesło dedykowane jest do restauracji, kawiarni a nawet poczekalni. Doskonale sprawdzi się w zaciszu domowego ogniska, w kuchni czy w jadalni. Ważnym atutem jest możliwość wyboru kolorystyki krzesła czyli jego wybarwienia oraz rodzaju tapicerki.

Krzesła Alex.Zródło: Sam-Net

Krzesła Alex.Zródło: Sam-Net

Dlatego, jeżeli szukasz krzesła częściowo tapicerowanego koniecznie przyjrzyj się bliżej krzesłu Alex. Poniżej znajdziecie Państwo link kierujący właśnie do krzesła Alex.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Rodzaje drewna , czyli z czego i co możemy wykonać
Drewno jako jedyny materiał jest w pełni odtwarzalny co czyni go jednym z najlepszych materiałów budulcowych czytaj więcej »
Buk- najbardziej modne drewno  ostatnich lat
Buk należy do rodziny z klasy dwuliściennych, w tej samej linii ważność jest oczywiście dąb i kasztan. Buk wraz z dębem jest najczęściej występującym drzewem liściastym, występującym w obszarze Europy Środkowej. Drzewo bukowe w idealnych warunkach osiąga wysokość 35 m i do 1,5 m pierśnicy. czytaj więcej »
Stoły rozkładane i nierozkładane - wady i zalety
Przyjemnie zasiąść do wspólnej kolacji przy eleganckim stole. Cudowne są chwile spędzone przy nim we dwoje, czy w większym gronie. Kupując go bierze się pod uwagę nie tylko jego wygląd ale również funkcjonalność. Przy stole zasiadają zwykle mieszkańcy, ale przy wzniosłych okazjach jest więcej osób. Więc jaki stół wybrać? Mniejszy ale rozkładany czy większy w całości? Porównajmy. czytaj więcej »
Krótko o krześle
Krzesła służą ludziom już od wieków. Pierwotnie, ludzie wykorzystywali do siedzenia uformowane przez naturę twory. Były to pień drzewa bądź głaz, na których można było usiąść. czytaj więcej »