1. Biuro w domu, na co zwrócić uwagę? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

19

08.2015

Biuro w domu, na co zwrócić uwagę?

Jeżeli jesteś jeszcze na etapie szukania odpowiedniego lokalu w którym nie tylko zamieszkasz ,ale jeszcze będziesz miał możliwość pracować zwróć uwagę na kilka niby oczywistych spraw.

Biuro w domu. Zródło: www.e-mieszkanie.pl

Biuro w domu. Zródło: www.e-mieszkanie.pl

W każdym mieszkaniu pomieszczenia spełniają określoną rolę .Analogicznie jak w przypadku biurowców. Dlatego już na samym początku dokładnie przeanalizuj liczbę oraz funkcje pomieszczeń. Nawet jeżeli mamy otwartą przestrzeń czyli kuchnie połączoną z salonem to przeważnie są one oddzielone kolorem bądź ustawieniem mebli. Ale wróćmy do tematu. Żeby urządzić w domu pomieszczenie do pracy potrzebujemy bez wątpienia osobnego pomieszczenia.

Biuro w domu.Zrodło; biznes.newsweek.pl

Biuro w domu.Zrodło; biznes.newsweek.pl

Jeżeli planujesz pracować w domu to gabinet będzie ci niezbędny. Jeżeli jednak nie możesz sobie pozwolić na gabinet z rożnych przyczyn , powinieneś wygospodarować sobie miejsce w którym będziesz miał – miała możliwość skupienia się nad pracą. Powinieneś zapewnić sobie i reszcie domowników maksimum wygody i komfortu.

Biuro w domu.Zrodlo; pixabay.com

Biuro w domu.Zrodlo; pixabay.com

Gabinet

Najważniejsze w domowym biurze jest biurko, i to właśnie od niego zaczniemy. Jeżeli mamy do dyspozycji osobne pomieszczenie to najlepiej by było aby biurko stało naprzeciw drzwi. Ustawmy tak biurko aby nie odbijało się od niego światło słoneczne. Monitor powinien stać bokiem do okna. Nie powinniśmy zapomnieć o przestrzeni na biurku, ona jest równie ważna. Dobrze zagospodarowana przestrzeń ułatwi nam prace, a w szczególność jej organizacje. Na biurku nie powinien panować chaos . Każdy przedmiot powinien mieć swoje miejsce. Segregatory które przeważnie zajmują najwięcej miejsca powinny znaleźć się na półkach. Wiele biurek posiada półki wiszące ,na których możemy ułożyć segregatory.

Biuro w domu.Zrodlo;www.homplex.pl

Biuro w domu.Zrodlo;www.homplex.pl

Wystrój

Wystrój gabinetu uzależniony jest albo od profesji albo od naszego widzimisię.I najważniejsze!!! pamiętajmy jedynie że wystrój nie powinien nas rozpraszać poza tym wszystkie ruchy dozwolone.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »