Zmień coś przed jesienią

Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. Dziś zaprezentujemy styl vintage który w dalszym ciągu cieszy się dużym powodzeniem.

Generalnie wielu z nas łączy ze sobą przedmioty czy meble z ubiegłych lat z nowoczesnymi nie wiedząc o tym ze tworzą aranżacje w stylu vintage.

Styl vintage. Zródło: chceszsalon.pl Styl vintage. Zródło: chceszsalon.pl

Styl vintage charakteryzuje się nietuzinkowym charakterem, to przecież łączenie nowości ze starościami. Można powiedzieć ze wnętrza w stylu vintage maja swoja dusze. Najczęściej styl ten jest spotykany w starym budownictwie jak i w chatach wiejskich. To jednak nie wyklucza możliwości urządzenia tego stylu w nowoczesnym boku.

Styl vintage. Zródło: stronywnetrza.urzadzamy.pl Styl vintage. Zródło: stronywnetrza.urzadzamy.pl

Styl vintage jest dla wybrańców , to znaczy ze nie każdy będzie czuł się dobrze w pomieszczeniu w którym można zobaczyć kilka epok. Większość starych mebli kupowanych na bazarku czy w Internecie ma swoja historie , którą jedocześnie przynosimy do domu. Także wnętrze urządzone w stylu vintage ma swój niepowtarzalny klimat.

Zobacz również: Jadalnia to nie tylko meble

Zasady stylu vintage

W stylu vintage chodzi jedynie o zestawienie ze sobą przedmiotów które z pozoru ze sobą pasują. Czyli łączymy elementy z przeróżnych epok z nowoczesnymi meblami. Bądź wprowadzamy do nowoczesnego wnętrza stare wiekowe meble. Oczywiście jak każdy styl vintage nie obejdzie się bez dodatków.

Styl vintage. Zródło:stronywnetrza.urzadzamy.pl Styl vintage. Zródło:stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak wiadomo antyki są nie na każda kieszeń dlatego wielu producentów oferuje meble postarzałe. Takie meble z reguły są bardziej funkcjonalne a co najważniejsze znacznie tańsze.

Zapraszamy do zapoznania się z zestawem Z189

Najlepszym rozwiązaniem jest troszkę pomyszkować tzn odwiedzić rodzinę popytać poszukać. Może akurat ktoś ze znajomych chce się pozbyć starej niepotrzebnej toaletki. Takie rozwiązanie jest najtańsze chociaż pewnie wymaga więcej wysiłku od nas. Niekiedy stare meble wymagają od nas trochę wkładu naszej pracy, bo przecież chcemy stare meble co nie oznacza uszkodzone :)

Styl vintage. Zródło:www.e-ogrodek.pl Styl vintage. Zródło:www.e-ogrodek.pl

Meble odnowione skomponowane zgodnie z własnym pomysłem podkreślą Twoja osobowość i inwidualizm. Trochę pomysłu pracy i masz możliwość stworzyć wnętrze o którym zawsze marzyłeś

Publikacja: poniedziałek, 28 września 2015r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »