1. Zmień coś przed jesienią • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

28

09.2015

Zmień coś przed jesienią

Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. Dziś zaprezentujemy styl vintage który w dalszym ciągu cieszy się dużym powodzeniem.

Generalnie wielu z nas łączy ze sobą przedmioty czy meble z ubiegłych lat z nowoczesnymi nie wiedząc o tym ze tworzą aranżacje w stylu vintage.

Styl vintage. Zródło: chceszsalon.pl

Styl vintage. Zródło: chceszsalon.pl

Styl vintage charakteryzuje się nietuzinkowym charakterem, to przecież łączenie nowości ze starościami. Można powiedzieć ze wnętrza w stylu vintage maja swoja dusze. Najczęściej styl ten jest spotykany w starym budownictwie jak i w chatach wiejskich. To jednak nie wyklucza możliwości urządzenia tego stylu w nowoczesnym boku.

Styl vintage. Zródło: stronywnetrza.urzadzamy.pl

Styl vintage. Zródło: stronywnetrza.urzadzamy.pl

Styl vintage jest dla wybrańców , to znaczy ze nie każdy będzie czuł się dobrze w pomieszczeniu w którym można zobaczyć kilka epok. Większość starych mebli kupowanych na bazarku czy w Internecie ma swoja historie , którą jedocześnie przynosimy do domu. Także wnętrze urządzone w stylu vintage ma swój niepowtarzalny klimat.

Zasady stylu vintage

W stylu vintage chodzi jedynie o zestawienie ze sobą przedmiotów które z pozoru ze sobą pasują. Czyli łączymy elementy z przeróżnych epok z nowoczesnymi meblami. Bądź wprowadzamy do nowoczesnego wnętrza stare wiekowe meble. Oczywiście jak każdy styl vintage nie obejdzie się bez dodatków.

Styl vintage. Zródło:stronywnetrza.urzadzamy.pl

Styl vintage. Zródło:stronywnetrza.urzadzamy.pl

Jak wiadomo antyki są nie na każda kieszeń dlatego wielu producentów oferuje meble postarzałe. Takie meble z reguły są bardziej funkcjonalne a co najważniejsze znacznie tańsze.

Najlepszym rozwiązaniem jest troszkę pomyszkować tzn odwiedzić rodzinę popytać poszukać. Może akurat ktoś ze znajomych chce się pozbyć starej niepotrzebnej toaletki. Takie rozwiązanie jest najtańsze chociaż pewnie wymaga więcej wysiłku od nas. Niekiedy stare meble wymagają od nas trochę wkładu naszej pracy, bo przecież chcemy stare meble co nie oznacza uszkodzone :)

Styl vintage. Zródło:www.e-ogrodek.pl

Styl vintage. Zródło:www.e-ogrodek.pl

Meble odnowione skomponowane zgodnie z własnym pomysłem podkreślą Twoja osobowość i inwidualizm. Trochę pomysłu pracy i masz możliwość stworzyć wnętrze o którym zawsze marzyłeś

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Biuro w domu, na co zwrócić uwagę?
Jeżeli jesteś jeszcze na etapie szukania odpowiedniego lokalu w którym nie tylko zamieszkasz ,ale jeszcze będziesz miał możliwość pracować zwróć uwagę na kilka niby oczywistych spraw. czytaj więcej »