Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem

Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem.

Poduszka.Zródło: Sam-Net Poduszka.Zródło: Sam-Net

Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. Jej wymiary zostały dopasowane do wymiarów siedziska. Poduszka ma ściągalna poszewkę co oznacza że można ją prać. Materiał na poduszkę wybieracie Państwo z materiałów obiciowych na naszej stronie www.salonmeblowy.net.pl w zakładce „tapicerki”.

Poduszka.Zródło: Sam-Net Poduszka.Zródło: Sam-Net

Do wypełnienia poduszki użyliśmy pianki PUR o szerokości 3 cm. Wypełnienie z trwałej pianki poliuretanowej zapewnia komfort i trwałość. Materiały, które Państwu oferujemy są trwałe i wyselekcjonowane pośród materiałów z podobnego gatunku.

Poduszka.Zródło: Sam-Net Poduszka.Zródło: Sam-Net

Poduszka doskonale nadaje się do dekoracji krzeseł z twardym siedziskiem. Rzepy, które służą do mocowania poduszki są trwałe a ich wykończenie jest wykonane z tego samego materiału co poszewka na poduszce. Poduszkę mocujemy na oparciu krzesła a mocne rzepy gwarantują utrzymanie się poduszki na siedzisku. Koszt jednej poduszki to 25 zł w przypadku skóry naturalnej 50 zł. Poduszki można zakupić z krzesłami bądź bez nich koszt wysyłki uzależniony jest od zamówienia.

Publikacja: czwartek, 05 listopada 2015r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »