1. Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

05

11.2015

Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem

Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem.

Poduszka.Zródło: Sam-Net

Poduszka.Zródło: Sam-Net

Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. Jej wymiary zostały dopasowane do wymiarów siedziska. Poduszka ma ściągalna poszewkę co oznacza że można ją prać. Materiał na poduszkę wybieracie Państwo z materiałów obiciowych na naszej stronie www.salonmeblowy.net.pl w zakładce „tapicerki”.

Poduszka.Zródło: Sam-Net

Poduszka.Zródło: Sam-Net

Do wypełnienia poduszki użyliśmy pianki PUR o szerokości 3 cm. Wypełnienie z trwałej pianki poliuretanowej zapewnia komfort i trwałość. Materiały, które Państwu oferujemy są trwałe i wyselekcjonowane pośród materiałów z podobnego gatunku.

Poduszka.Zródło: Sam-Net

Poduszka.Zródło: Sam-Net

Poduszka doskonale nadaje się do dekoracji krzeseł z twardym siedziskiem. Rzepy, które służą do mocowania poduszki są trwałe a ich wykończenie jest wykonane z tego samego materiału co poszewka na poduszce. Poduszkę mocujemy na oparciu krzesła a mocne rzepy gwarantują utrzymanie się poduszki na siedzisku. Koszt jednej poduszki to 25 zł w przypadku skóry naturalnej 50 zł. Poduszki można zakupić z krzesłami bądź bez nich koszt wysyłki uzależniony jest od zamówienia.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »
Biuro w domu, na co zwrócić uwagę?
Jeżeli jesteś jeszcze na etapie szukania odpowiedniego lokalu w którym nie tylko zamieszkasz ,ale jeszcze będziesz miał możliwość pracować zwróć uwagę na kilka niby oczywistych spraw. czytaj więcej »