Meble z nadrukiem | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Meble z nadrukiem

Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody :) meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Idąc naprzeciw oczekiwaniom naszym klientom postanowiliśmy wzbogacić nasza ofertę o meble z nadrukiem.

Wielu klientów którzy są zainteresowani meblami z nadrukiem a konkretnie stołem i krzesłami , pytają się o ich wytrzymałości. Co oczywiście jest całkowicie zrozumiałe. Pokrótce postaram się to wytłumaczyć i rozwiać większe czy mniejsze wątpliwości z tym związane

Meble z nadrukiem . Zródło; Sam-Net Meble z nadrukiem . Zródło; Sam-Net

Jednym z najlepszych materiałów, który można wykorzystać do nadruków jest drewno. Nadruki stosowane sa na różnego rodzaju drewna takiego jak : lipa , sosna, świerk, buk, dąb. Do nadruków wykorzystuje się również produkty drewniane takie jak płyta MDF czy sklejka. W tym przypadku im gładszy materiał tym lepiej. W naszej ofercie druk wykonuje się na płycie MDF pokrytej naturalna okleina dębową to najlepsza metoda gwarantująca trwałość.

Meble z nadrukiem . Zródło; Sam-Net Meble z nadrukiem . Zródło; Sam-Net

Wytrzymałość mebli (stół i krzesła) z nadrukiem

Jak zapewne wiecie meble w naszej ofercie wykonane są poczęci z litego drewna bukowego- dębowego jak i płyty MDF pokrytej naturalna okleina dębową. W przypadku nadruku zmienia się jedynie wykończenie blatu, czyli: blat wykonany jest z płyty MDF pokryty naturalna okleina dębową a na niej nakładany jest druk. Po wykonaniu tych czynności cały stół pokryty zostaje naturalnym lakierem bezbarwnym, dla zwiększenia odporności na uszkodzenia meble posiadają trzy warstwy lakieru. Taki zabieg gwarantuje a co najważniejsze zabezpiecza blat przed zarysowaniem. Wiec meble z nadrukiem sa tak samo wytrzymałe jak meble w naturalnej okleinie dębowej. Pozytywne jest to ze mamy możliwość wyboru nadruku czyli możemy wybrać wzór który najbardziej nam odpowiada.

Meble z nadrukiem . Zródło; Sam-Net Meble z nadrukiem . Zródło; Sam-Net

Jak to jest zrobione?

Powszechnie używana płyta MDF która jest używana na blaty stołów to dobry materiał na druk. Płyta jest gładka a to gwarancja sukcesu. Druk na blacie to żadne problem przy użyciu profesjonalnej maszyny. Do nadruków używamy maszyny PLOTER UV M10 to wielofunkcyjne urządzenie które gwarantuje najwyższą jakość druku UV. Druk UV jest oczywiście utwardzony za pomocą lamp, taka technologia nie jest szkodliwa dla otoczenia. Warto wspomnieć że już sam druk po utwardzeniu jest odporny na wodę. Dodatkowo co jest istotne każdy stół czy krzesło z twardym siedziskiem może być wykonane z dowolnie wybranym wzorem. Wzór znajdziesz na stronie „fotolinia” poniżej link kierujący do strony

Meble z nadrukiem . Zródło; Sam-Net Meble z nadrukiem . Zródło; Sam-Net

Już wkrótce nowa usługa będzie wprowadzona do naszej oferty.

Źródło: http://www.salonmeblowy.net.pl/

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »