Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu

Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte.

Zobacz również: Zestaw stół i krzesła Z220

Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowanie tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny tak w jednym zdaniu można zdefiniować styl hiszpański.

Styl hiszpański. Zródło: www.wnetrzazewnetrza.pl Styl hiszpański. Zródło: www.wnetrzazewnetrza.pl

Styl hiszpański – powód to natury

Zobacz również: Stół rozkładany dębowy S4

Styl hiszpański to dominacja naturalnych materiałów, powrót do kamienia i litego drewna. Bogactwo tkanin gdzie dominują intensywne kolory takie jak turkus, zieleń, pomarańczowy czy czerwony. Kolory te swobodnie można łączyć tak żeby powstał ciekawy kontrast. Uwagę powinny przyciągać bogato zdobione kafle na podłodze. Oprócz wzorów na podłodze nie możemy zapomnieć o dodatkach takich jak dzbanuszki, świeczniki, ozdobne figurki, różnego rodzaju laminy.

Styl hiszpański. Zródło: Lovingit Styl hiszpański. Zródło: Lovingit

Wersalki powinny być ozdobione narzutami nie zaszkodzi jak położymy na nich ozdobne poduszki. Na stole powinien stać dzban z kwiatami. Wszystkie te elementy maja tworzyć przyjazną domową atmosferę.

Styl hiszpański. Zródło: Moja Osobistosc Styl hiszpański. Zródło: Moja Osobistosc

Meble w stylu hiszpańskim to ciemne drewno ozdabiane. Meble powinny być z naturalnego drewna, stylowe i elegancje. Mają być również przyjemne dla oka i funkcjonalne. W końcu styl hiszpański to powrót do tradycji.

Zobacz rówież: Zmień coś przed jesienią

Publikacja: środa, 14 czerwca 2017r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »