Ekologiczne meble z tektury

Marzy Ci się ekologiczny dom? Choć nie wszyscy o tym wiedzą, w Polsce są już domy tzw. „pasywne”. Ekologiczny samowystarczalny, inteligentny dom sam zadba o Twoje potrzeby.

Zobacz również: Wystrój wnętrz w 2013 roku-.

W Polsce możemy się pochwalić realizacją takiego domu, którego pasywność została potwierdzona certyfikatem niemieckiego Instytutu Domów Pasywnych w Darmstadt .Niestety koszt takiego domu jest niebagatelny. A jednak i my możemy urządzić nasze mieszkania ekologicznie.

Dzięki meblom z tektury Twój dom stanie się bliższy naturze .Źródło: www.energiaidom.pl Dzięki meblom z tektury Twój dom stanie się bliższy naturze .Źródło: www.energiaidom.pl

Meble ekologiczne na salonach miały swój debiut w USA, na przełomie 60-70 lat. Od niedawna można je kupić również w Polsce. Krzesło wykonane jest z tektury, ale nie dajcie się zwieść pozorom. Struktura jest na tyle twarda, że jest w stanie utrzymać 120kg, oprócz tego jest stabilne i nie odkształca się.

Jego staranne wykonanie i naturalny kolor potęguje jego wartość. Ponadto zostało wykonane całkowicie ręcznie z tektury falistej. Nowoczesne, estetyczne o nowoczesnej rzeźbie przestrzennej, a co najważniejsze ekologiczne meble będą ozdobą Twojego domu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: znajdziesz w niej m.in. zestawy krzeseł ze stołami

Publikacja: poniedziałek, 14 maja 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »