1. Rozkładane meble – pomysł na małe mieszkanie • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-18, sb 9-14 (bezpł.)

pn-pt 8-18, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Nowość! Meble z nadrukami - wybierz swój unikalny wzór

29

05.2018

Rozkładane meble – pomysł na małe mieszkanie

Ponad 77 metrów kwadratowych ma średnia powierzchnia mieszkania w Polsce. Aż trudno w to uwierzyć, ale sprawę przebadał Główny Urząd Statystyczny. Tak czy inaczej, większości z nas powierzchni brakuje. Mamy na to receptę – meble rozkładane.
Polacy to sprytny naród. W niektórych mieszkaniach 50-metrowych mieszczą się łazienka z WC, kuchnia, korytarz i... trzy pokoje. I tak nie powinniśmy narzekać. W Japonii na tej powierzchni mogą powstać cztery mieszkania.

Stoły rozkładane

Stół to w wielu domach centralne miejsce. Przy nim się je, rozmawia, urządza imprezy, gra w karty. Najlepiej, jak jest jak największy. Oczywiście trudno wstawić do pokoju o powierzchni 12 metrów kwadratowych stół 3 m na 1 m.
I tu z pomocą przychodzą stoły rozkładane. Czy wiecie, że model „S2 biały” ma po złożeniu tylko 120 na 80 centymetrów? Toż to maluch, który wejdzie nawet da małego pokoju w wieżowcu. Za to gdy przyjdzie potrzeba, można go powiększyć za pomocą dwóch blatów do wymiaru 190 na 80 centymetrów. Przy bazowej wersji stołu może usiąść sześć osób. Bo dołożeniu dodatkowych blatów – nawet dziesięć! To wystarczająco wiele, by zrobić całkiem spore party. Jeśli uważacie, że to dobra opcja, zajrzycie TU

Stół rozkładany S2 biały to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają w domu zbyt wiele miejsca.

Stół rozkładany S2 biały to bardzo dobre rozwiązanie dla osób, które nie mają w domu zbyt wiele miejsca.

Sofy rozkładane

Sofa z możliwością rozłożenia to jeden z najbardziej popularnych mebli rozkładanych w domu. W dzień służy do siedzenia, w nocy przejmuje funkcję łóżka. Dzięki ukrytemu pojemnikowi można w niej także przechowywać pościel. Rozkładana sofa ma swoje zalety i wady. Pierwsze są oczywiste. Mamy więc dwa meble w jednym (kącik wypoczynkowy plus łóżko), a całość zajmuje mniej miejsca niż dwa meble z osobna. Poza tym na rynku jest bardzo duży wybór takich sprzętów. Wadą jest przede wszystkim gorsza jakość. Nie oszukujmy się, że rozkładana sofa będzie zarówno idealna do siedzenia jak i spania. Najlepiej jeśli traktujemy ją jako wyjście awaryjne.

Rozkładane biurka

To rozwiązanie idealne dla studenta, który mieszka w kawalerce. W małym mieszkaniu trudno znaleźć miejsce na biurko, a uczyć się przy czymś trzeba. Na rynku jest sporo konstrukcji. Część z nich umożliwia złożenie blatu i ustawienie go pionowo. Nie jest to wyjście idealne, ale małe mieszkania zmuszają nas do kompromisów.

Rozkładane krzesła

Krzesła, z których korzystamy codziennie muszą być wysokiej jakości. Warunek ten spełnia model Alena.

Krzesła, z których korzystamy codziennie muszą być wysokiej jakości. Warunek ten spełnia model Alena.

Bardzo często, mając rozkładany stół, kupujemy tyle krzeseł, ilu jest członków rodziny. Załóżmy modelowe dwa plus dwa (czyli cztery, jakby ktoś miał wątpliwości). Z krzeseł tych korzystamy codziennie, więc dobrze, gdyby to były meble wysokiej jakości. Na przykład model Alena, wykonany z litego drewna bukowego. Krzesła te możemy kupić w jednym z czternastu kolorów Do tego zestawu (stół i krzesła) warto dokupić kilka krzeseł składanych. Idealnie, jeśli mamy je gdzie przechowywać. Mogą być one składne tak, by nie zabierały zbyt dużo miejsca. Na rynku są też dostępne krzesła wkładane jedno w drugie.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu