1. Stoły i krzesła z drewna dębowego • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-18, sb 9-14 (bezpł.)

pn-pt 8-18, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Nowość! Meble z nadrukami - wybierz swój unikalny wzór

12

06.2018

Stoły i krzesła z drewna dębowego

Stoły i krzesła wykonane z drewna dębowego to świetny pomysł. W tym wpisie postaramy się udowodnić, dlaczego tak jest. Jaka jest przewaga drewnianych mebli nad tymi, na przykład, z plastiku? Drewno towarzyszy człowiekowi praktycznie od zawsze. Gdy tylko ludzkość wzięła w rękę narzędzia, drewno zaczęło nabierać kształtów.

Stoły i krzesła z drewna – dębowy stół

Do „S6” dobrze pasuje krzesło dębowe Alena.

Do „S6” dobrze pasuje krzesło dębowe Alena.

Stół to najważniejszy mebel w domu. Przy nim jemy, rozmawiamy, organizujemy imprezy, pijemy... różne napoje. Wokół niego toczy się zwykle życie towarzyskie rodziny. Jaki produkt spełni ostre wymogi codziennego katowania? Z pewnością Stół dębowy S6. Jest on w całości wykonany z drewna dębowego. Słoje widać wyraźnie, co jest sporym atutem. Stół ma rozmiary 120 na 80 centymetrów. Ale ma też ukryty atut. Dołożenie wkładki o szerokości 60 centymetrów (w komplecie) sprawia, że stół rozrasta się do 180 (długość) na 80 centymetrów (szerokość). Stoły i krzesła z drewna są różnej jakości. Stół S6 to zdecydowanie najwyższa półka. Świadczy o tym certyfikat FSC. Oznacza on, że drewno, z którego zrobiono stół, pochodzi z lasu zarządzanego zgodnie z dobrem przyrody i dobrem praktyki leśnej. W jaki sposób skonstruowany jest stół? W taki, by służył przez dziesięciolecia. Blat klejony jest na długość, a następnie pokrywany olejem lnianym. Pozostałe części są także wykonane z litego drewna. Mebel świetnie się prezentuje w najbardziej wytwornym salonie i sam w sobie jest ozdobą

Stoły i krzesła z drewna – dębowe krzesła

Stół bez krzesła jest jak mozzarella bez pomidora. Krzesło dębowe Alena będzie dla stołu S6 znakomitym uzupełnieniem. Producent przekonuje, że mebel został wykonany z najwyższą starannością. Klasyczny kształt będzie świetnie pasował do dębowego stołu. W zestawieniu z S6 trudno sobie wyobrazić krzesło Alena w innym pomieszczeniu niż w salonie albo jadalni. Po prostu nie przystoi, by takie meble stały byle gdzie. Innym miejscem, gdzie zestaw S6 i Alena by się świetnie sprawdziły, jest restauracja – najlepsza w mieście.
Szkielet krzesła Alena wykonany jest z litego drewna dębowego. Bezbarwny lakier podkreśla naturalność materiału i zabezpiecza go przed uszkodzeniami mechanicznymi. W „standardzie” krzesło sprzedawane jest bez miękkiego siedziska, ale nic nie toi na przeszkodzie, by je zamówić. Koszt specjalnej poduszki to jedyne 25 złotych. To naprawdę niewiele, zważywszy na fakt, że możemy wybrać spośród wielu kolorów. W ten sposób możemy skomponować idealny zestaw do naszego domu. Chcesz zmienić kolor ścian, a poduszki masz dopasowane właśnie do niego? Nic prostszego – wystarczy zamówić nowe poduszki.

Stół dębowy S6 to prawdziwa perełka, zdobiąca okazały salon.

Stół dębowy S6 to prawdziwa perełka, zdobiąca okazały salon.

Twardy jak dąb!

Dąb to symbol siły i długowieczności. Drzewo żyje przeciętnie 700 lat! Oczywiście pod warunkiem, że nie zostanie wcześniej wycięte. Dębina to drewno ciężkie i twarde. Jej zaletą jest łatwość, z jaką można ją obrabiać.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu