Stół i krzesła zestawy – co wybrać? w SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-18, sb 9-14 (bezpł.)

pn-pt 8-18, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Nowość! Meble z nadrukami - wybierz swój unikalny wzór

14

06.2018

Stół i krzesła zestawy – co wybrać?

Wiele osób decyduje się na zakup zestawu – stół plus krzesła. To bardzo dobre rozwiązanie. W tym wpisie udowodnimy, dlaczego tak jest. Dziś wybór jest ogromny. Jeśli tylko masz ochotę, możesz kupić stół z czterema (na przykład) różnymi krzesłami. My jednak proponujemy, by postawić na zestaw.

Zalety zestawu stół i krzesła

Z21 to przykład zestawu stołu i krzeseł, który w zależności od wersji można wstawić do niewielkiego mieszkania albo dużego domu

Z21 to przykład zestawu stołu i krzeseł, który w zależności od wersji można wstawić do niewielkiego mieszkania albo dużego domu

Podstawową zaletą zestawu jest dopasowanie stylistyczne. Zarówno stół, jak i krzesła, są robione w jednym stylu. Nie chodzi tylko o kształt, ale także o kolor. Kupując więc stół i krzesła w zestawie mamy pewność, że wszystko będzie do siebie pasować. Przykładem jest zestaw stół i krzesła Z21 To ponadczasowy model, który nigdy się nie zestarzeje. Szyku nadaje dębowa okleina, która nie tylko świetnie wygląda, ale jest także bardzo wytrzymała. Spróbujcie zarysować paznokciem sosnowy stół – nie ma z tym żadnego problemu. Z dębem to już inna sprawa.
Blat stołu zrobiony jest z fornirowej płyty o podwyższonej wytrzymałości. Nogi zaś wykonano z litego drewna. W skład zestawu Z21 wchodzą krzesła Alena. Swoją wytrzymałość zawdzięczają one wysokiej jakości drewna bukowego. Jeśli tylko zechcesz, krzesła możesz kupić z wygodnymi poduszkami na siedziska.

Stół z krzesłami w zestawie wersja XL

Jakie są inne zalety zestawu Z21? Stół można powiększyć. W najmniejszej wersji blat po złożeniu ma wielkość 120 na 80 centymetrów, w komplecie z nim otrzymujemy cztery krzesła. Gdy tylko gości będzie więcej, stół – po dołożeniu dwóch blatów – ma powierzchnię 190 na 80 centymetrów. Jeśli jednak połakomiłeś się na „500+” i masz liczną gromadkę, możesz kupić większą wersję. W wariancie XL złożony stół ma wielkość 200 na 100 centymetrów, a w skład zestawu wchodzi oprócz niego 12 krzeseł. Przyszli goście? Nie ma problemu. Dwa blaty pozwalają powiększyć stół do rozmiaru 290 na 100 centymetrów.

Stół i krzesła w innych kolorach

Bardziej odważnym spodoba się połączenie białego stołu z krzesłami, które mają ciemne obicie.

Bardziej odważnym spodoba się połączenie białego stołu z krzesłami, które mają ciemne obicie.

Niektórzy preferują zróżnicowanie kolorystyczne. Inne kolory nóg stołu, blatu, krzeseł i siedzisk. Nie ma problemu. W sklepie www.salonmeblowy.net.pl jest to możliwe. Wystarczy odhaczyć „ptaszka” przy pozycji „chcę wszystko w tym samym kolorze” podczas składania zamówienia i pojawiają się odpowiednie okienka wyboru. A jest w czym wybierać. Każdy wspomniany element (lub oczywiście całość) można zamówić w jednym z czternastu kolorów. Jest to opcja bezpłatna. Jedynie w przypadku białego i niektórych modeli należy dopłacić dziesięć procent do ceny bazowej.

Zestaw stół i krzesła do sali biesiadnej

Co więc zyskujemy, wybierając stół i krzesła zestaw w różnych kolorach? Niższą cenę. Jeśli kupowalibyśmy wszystko rozdzielnie, zapłacilibyśmy więcej. A przecież stół i krzesła są nierozłączne jak Bonnie i Clyde, wódka i ogórek kiszony czy morze i leżak. Oczywiście zestaw stół i krzesła Z21 to tylko jedna z bardzo wielu propozycji sklepu www.salonmeblowy.net.pl. Aby zobaczyć inne, zapraszamy na stronę. Oferujemy nie tylko małe stoły do niewielkiego mieszkania, ale także duże, które doskonale będą prezentowały się w sali bankietowej.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu