1. Meble z nadrukowanym obrazem • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-18, sb 9-14 (bezpł.)

pn-pt 8-18, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Nowość! Meble z nadrukami - wybierz swój unikalny wzór

29

08.2018

Meble z nadrukiem, czyli ciekawa aranżacja

Meble z nadrukiem to stosunkowo rzadko spotykany obrazek. A szkoda, bo w ten sposób mebel może się wyróżnić. Nadrukować można niemal wszystko. Drzwi szafy, blat stołu, obicie sofy czy komodę – pomysłów jest mnóstwo.

Na początku była tapeta

Nadruki w mieszkaniu pojawiają się raczej w nowoczesnych aranżacjach, choć nie brakuje wzorów retro. Ich protoplastą była... tapeta. To przecież nic innego, jak nadrukowany materiał (papier, fizelina itd.). Jakie wzory są modne? To zależy od sezonu. W tym roku na przykład popularne są motywy kwiatowe czy orientalne. Ale przecież każdy może nadrukować u siebie to, na co ma ochotę.

Trudno lub łatwo – co wybierasz?

W ostatnim czasie popularne jest „drukowanie” szkła. Takie detale zastępują na przykład szyby, montowane na drzwiach szaf przesuwnych. Nic nie stoi na przeszkodzie, by grafiki nanosić także na fronty mebli. W jaki sposób „nadrukować” sobie mieszkanie? Istnieją dwie metody: czasochłonna i wygodna. W tej pierwszej samodzielnie wykonujemy grafiki, a potem je naklejamy. W tej drugiej – wystarczy zamówić stosowne meble przez Internet.

Nadruk na Twoich meblach

Sklep Salonmeblowy.net.pl wykonuje unikalne meble. Zarówno stoły, jak i krzesła można zamówić z indywidualnym nadrukiem. W jaki sposób jest on wykonywany? Cyfrowy druk UV nanoszony jest za pomocą specjalnego plotera na okleinę drzewną. Sprzęt wyposażony jest w nowoczesne lampy, dzięki któremu nadruk jest bezpieczny dla otoczenia. Nie ma mowy o szkodliwych substancjach.

Krzesło z nadrukiem

Krzesło Alena z nadrukowanym siedziskiem dobrze komponuje się z meblami w stylu prowansalskim.

Krzesło Alena z nadrukowanym siedziskiem dobrze komponuje się z meblami w stylu prowansalskim.

Przykładem mebla z nadrukiem jest krzesło Alena. Na siedzisko naniesiono grafikę UV. W tym przypadku grafika imituje postarzałe drewno, efekt jest taki, jakbyśmy się przenieśli do starego domu w Prowansji. Ale to tylko jedna z wielu opcji. Do wyboru jest trzynaście grafik. Aby wybrać jedną z nich, wystarczy rozwinąć listwę z napisem „nadruk”. Producent podkreśla, że krzesło z grafiką jest tak samo trwałe jak bez. Nadruk można nanieść na dowolne krzesło z oferty pod warunkiem, że nie jest to model tapicerowany.

Stoły z nadrukami

Stół S2D to odpowiednik stołu S2. W wersji z literą „D” stół został wzbogacony o grafikę. Dzięki niej mebel ma niepowtarzalny wygląd. Klient ma do wyboru trzynaście grafik. Wybór jednej z nich jest bardzo prosty. Można na przykład zamówić wzór z sękiem. W przypadku stołów grafikę nanosi się na blat. Nadruk może ozdobić każdy stół z oferty.

. Stół S2D to wzbogacona wersja S2. Sklep Salonmeblowy.net.pl umożliwia nadrukowanie każdego stołu, który jest w ofercie.

. Stół S2D to wzbogacona wersja S2. Sklep Salonmeblowy.net.pl umożliwia nadrukowanie każdego stołu, który jest w ofercie.

Solidność mebli

Zarówno stoły jak i krzesła (z nadrukami i bez) są bardzo solidne. Wykonano je z litego drewna bukowego (nogi i oskrzynia w przypadku stołów oraz stelaż i siedzisko w przypadku krzeseł) oraz płyty fornirowej o podwyższonej wytrzymałości, pokrytej dodatkowo okleiną dębową (blaty stołów).

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu