1. Jak wybrać fotel do salonu? • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-18, sb 9-14 (bezpł.)

pn-pt 8-18, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Nowość! Meble z nadrukami - wybierz swój unikalny wzór

30

08.2018

Jak wybrać fotel do salonu?

Fotel to bardzo ważny mebel. Dla wielu z nas jest oazą i miejscem, na którym możemy wypocząć po ciężkim dniu. Niektóre fotele mają także inne przeznaczenie... Fotel musi być przede wszystkim wygodny. No i solidny, bo mebel kupujemy na lata.

Przepis na fotel idealny

Fotel powinien umożliwiać zjedzenie obiadu, ale też popołudniowy wypoczynek. Dlatego mebel nie powinien stać na zbyt wysokich nogach. Dobrze, jeśli fotel jest rozłożysty. Łatwiej będzie nam znaleźć idealną pozycję na drzemkę. Trudno określić liczbami, jak wygląda idealny fotel. Głębokość siedziska musi mieć jednak co najmniej 40 centymetrów. Niektórzy twierdzą, że niemal 20 centymetrów więcej sprawia, że fotel jest wygodny niczym łóżko.
A co z oparciem? Dobrze, jeśli jest dość wysokie. 70 centymetrów to nie przesada. Dzięki podłokietnikom położymy swobodnie przedramiona i odciążymy w ten sposób kręgosłup. Dobrze zrobiony fotel to połowa sukcesu. By całe ciało mogło odpocząć, będziemy potrzebowali jeszcze podnóżka. Dzięki niemu nogi będą wyżej podniesione, a to sprawia, że krążenie jest lepsze.

Stwórz swój fotel

Chamberlain to idealne połączenie fotela z podnóżkiem.

Chamberlain to idealne połączenie fotela z podnóżkiem.

Według przepisu na mebel idealny został zrobiony fotel Chamberlain. W dodatku sprzedawany jest on razem z pufą, która znacznie poprawia komfort. Do budowy Chamberlaina zastosowano drewno bukowe oraz odporną na obciążenia płytę kompozytową. Siedzisko zrobione jest z pianki o podwyższonej elastyczności. A co z tapicerką? Tą możesz wybrać sam. Może to być tkanina, ekoskóra lub skóra naturalna. Każdy z tych materiałów ma swoje wady i zalety. No i kosztuje inne pieniądze... Z kolorem także nie ma problemu. Możesz wybrać spośród naprawdę wielu wariantów. Zaprojektowanie swojego wymarzonego fotela jest proste. Wystarczy wejść pod link podany powyżej. No i wymiary. Chamberlain to spory i wygodny mebel. Szerokość 68 centymetrów, głębokość 75 cm i wysokość 80 cm sprawiają, że na fotelu siedzi się jak na tronie.

Fotel tylko dla dorosłych

Gdy patrzy się na Tantra Fotel, aż chce się na niego skoczyć!

Gdy patrzy się na Tantra Fotel, aż chce się na niego skoczyć!

Tantra Fotel to zupełnie inny mebel. W zasadzie służy do odpoczynku, ale znacznie bardziej aktywnego...
Dla wszystkich, dla których łóżko to czasem za mało, przygotowaliśmy gorącą ofertę. Specjalnie zaprojektowany kształt fotela Tantra to jeszcze więcej radości, przyjemności i rozkoszy w intymnych chwilach z ukochaną osobą. Idealnie przemyślane wymiary fotela, najwyższej jakości materiały użyte do jego produkcji oraz perfekcyjne wykonanie sprawiają, że mebel do miłosnych igraszek staje się nie tylko bardzo funkcjonalny, ale i niezwykle gustowny – pisze producent na stronie. Nic dodać, nic ująć. Fotel zrobiono z wysokiej jakości drewna bukowego i obicia ze skóry naturalnej lub ekologicznej. Każdy może wybrać idealne dla siebie wykończenie. Wystarczy rozwinąć listę z napisem „tapicerka”. Z kolorem także nie ma problemu – można wybrać dosłownie każdy. Także czerwony! Z racji kształtu fotel jest bardzo duży. 180 cm długości, 78 cm wysokości i 43 cm szerokości sprawiają, że mebel jest bardzo wygodny.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu