1. Działalność sklepu a Koronawirus • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

23

03.2020

Działalność sklepu a Koronawirus

DZIAŁAMY BEZ ZMIAN!

W związku ze stanem epidemii w naszym kraju i wszechobecną niepewnością zapewniamy, że nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8-17 w dni powszednie. W przypadku trudności z kontaktem prosimy pozostawić swój numer na mailu lub na Messengerze – oddzwonimy!

CZAS DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty dostarczone zostały w jak najkrótszym czasie w co zaangażowani są wszyscy członkowie zespołu.

DOSTAWY A EPIDEMIA

W firmie przestrzegamy wszystkich wytycznych związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną. Nasi dostawcy są wyposażeni w rękawiczki, które zakładają (świeże!) każdorazowo przed kolejnym dostarczeniem produktów.

W miarę możliwości, prosimy nie zamawiać usługi "wnoszenie mebli".

Pojazd jest regularnie odkażany. Cała załoga regularnie myje ręce wodą z mydłem, a dodatkowo używa preparatów odkażających dłonie. Ze szczególną częstotliwością odkażane są klamki, kierownice i inne elementy w zakładzie i samochodach, narażone na częsty kontakt z dłońmi.

W przypadku obostrzeń nałożonych przez rady osiedlowe – istnieje możliwość pozostawienia towaru przed główną bramą, po uprzednim ustaleniu terminu.

ZACHĘCAMY DO PŁATNOŚCI ONLINE

Mając na uwadze bezpieczeństwo sanitarne, zachęcamy do dokonywania płatności online. Za zamówione w naszym sklepie produkty zapłacisz przelewem lub karta płatniczą.

ODBIORY OSOBISTE

W trosce o Państwa zdrowie, jak i naszych pracowników oraz mając na uwadze konieczność zachowania najwyższej ostrożności nie realizujemy odbiorów osobistych.

ZASADY NA CZAS EPIDEMII

Wszystkie powyższe środki ostrożności zachowujemy do momentu odwołania zagrożenia epidemiologicznego.
Prosimy pamiętać! Działamy dla Państwa bez zmian, by nawet w kryzysowej sytuacji mogli Państwo na nas polegać!

Źródło: salonmeblowy.net

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu