Działalność sklepu a Koronawirus | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Działalność sklepu a Koronawirus

DZIAŁAMY BEZ ZMIAN!

W związku ze stanem epidemii w naszym kraju i wszechobecną niepewnością zapewniamy, że nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji w godzinach 8-17 w dni powszednie. W przypadku trudności z kontaktem prosimy pozostawić swój numer na mailu lub na Messengerze – oddzwonimy!

CZAS DOSTAWY

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówione produkty dostarczone zostały w jak najkrótszym czasie w co zaangażowani są wszyscy członkowie zespołu.

DOSTAWY A EPIDEMIA

W firmie przestrzegamy wszystkich wytycznych związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną. Nasi dostawcy są wyposażeni w rękawiczki, które zakładają (świeże!) każdorazowo przed kolejnym dostarczeniem produktów.

W miarę możliwości, prosimy nie zamawiać usługi "wnoszenie mebli".

Pojazd jest regularnie odkażany. Cała załoga regularnie myje ręce wodą z mydłem, a dodatkowo używa preparatów odkażających dłonie. Ze szczególną częstotliwością odkażane są klamki, kierownice i inne elementy w zakładzie i samochodach, narażone na częsty kontakt z dłońmi.

W przypadku obostrzeń nałożonych przez rady osiedlowe – istnieje możliwość pozostawienia towaru przed główną bramą, po uprzednim ustaleniu terminu.

ZACHĘCAMY DO PŁATNOŚCI ONLINE

Mając na uwadze bezpieczeństwo sanitarne, zachęcamy do dokonywania płatności online. Za zamówione w naszym sklepie produkty zapłacisz przelewem lub karta płatniczą.

ODBIORY OSOBISTE

W trosce o Państwa zdrowie, jak i naszych pracowników oraz mając na uwadze konieczność zachowania najwyższej ostrożności nie realizujemy odbiorów osobistych.

ZASADY NA CZAS EPIDEMII

Wszystkie powyższe środki ostrożności zachowujemy do momentu odwołania zagrożenia epidemiologicznego.
Prosimy pamiętać! Działamy dla Państwa bez zmian, by nawet w kryzysowej sytuacji mogli Państwo na nas polegać!

Publikacja: poniedziałek, 23 marca 2020r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »