Pielęgnuj meble z SAM-NET! Promocja! | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

Pielęgnuj meble z SAM-NET! Promocja!

Szanowni Państwo!

Prawidłowa pielęgnacja mebli drewnianych pozwala wydłużyć żywot naszych mebli o wiele lat. Najważniejsze to dbać o nasze drewniane stoły lub krzesła systematycznie i konsekwentnie. Więcej o prawidłowej pielęgnacji mebli dowiecie się z naszego artykułu "Jak pielęgnować meble drewniane".

A teraz do rzeczy!

Od dzisiaj, do każdego zakupionego u nas stołu lub zestawu, jako gratis dołączamy wysokiej jakości ściereczki pielęgnacyjne przeznaczone do czyszczenia mebli.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu oraz do zakupów!

Zapraszamy!

Publikacja: czwartek, 07 maja 2020r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »