COVID19 a działalność sklepu | Internetowy sklep z meblami: Salon Meblowy

COVID19 a działalność sklepu

DZIAŁAMY BEZ ZMIAN

Czerwona strefa COVID-19 w żaden sposób nie wpływa na tempo naszej pracy i jakość usług.
Nasz sklep internetowy SALONMEBLOWY.NET.PL działa bez zmian.

Pracujemy niezmiennie w godzinach 8-17 w dni powszednie oraz 9-14 w soboty.

CZAS DOSTAWY

Realizacja zamówień to 2-3 tygodnie. Nie przewidujemy opóźnień!

DOSTAWY A EPIDEMIA

W firmie przestrzegamy wszystkich wytycznych związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną. Nasi dostawcy są wyposażeni w rękawiczki, które zakładają (świeże!) każdorazowo przed kolejnym dostarczeniem produktów.

Pojazd jest regularnie odkażany. Cała załoga regularnie myje ręce wodą z mydłem, a dodatkowo używa preparatów odkażających dłonie. Ze szczególną częstotliwością odkażane są klamki, kierownice i inne elementy w zakładzie i samochodach, narażone na częsty kontakt z dłońmi.

W przypadku obostrzeń nałożonych przez rady osiedlowe – istnieje możliwość pozostawienia towaru przed główną bramą, po uprzednim ustaleniu terminu.

PŁATNOŚCI ONLINE

Za zamówione w naszym sklepie produkty możesz płacić przelewem lub karta płatniczą.

ODBIORY OSOBISTE i WIZYTY W SALONIE

Bez zmian działa nasze biuro i salon meblowy przy ul. Drzewnej 2 na Lisim Ogonie pod Bydgoszczą. Tu mogą Państwo oglądać nasze meble oraz odbierać zakupiony towar osobiście.

Jesteśmy wyposażeni w środki dezynfekujące, w tym płyn do odkażania dłoni przy wejściu do salonu, a nawet maseczki dla klientów!

U nas jest ZAWSZE BEZPIECZNIE!

ZASADY NA CZAS EPIDEMII

Wszystkie powyższe środki ostrożności zachowujemy do momentu odwołania zagrożenia epidemiologicznego.

Prosimy pamiętać! Działamy dla Państwa bez zmian, by nawet w kryzysowej sytuacji mogli Państwo na nas polegać!

Tutaj wpisz opis zdjęcia Tutaj wpisz opis zdjęcia Tutaj wpisz opis zdjęcia Tutaj wpisz opis zdjęcia

Publikacja: piątek, 23 października 2020r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »