• Jesteś tutaj:
  • Strona główna
  • Blog
  • Wydłużony czas oczekiwania na wybrane produkty z naszej oferty

Wydłużony czas oczekiwania na wybrane produkty z naszej oferty

Sytuacja na rynku drzewnym na całym świecie jest bardzo zła. Przyczyn tego kryzysu jest wiele.

Ceny drewna

Ceny drewna rosną w zastraszającym tempie, w tej chwili cena drewna w Polsce jest najwyższa w całej Europie. Warto przypomnieć, że przemysł drzewny w Polsce daje pracę blisko 400 tysiącom osób. Samo zaś drewno ma ponad 30 tysięcy zastosowań, więc kryzys cenowy wpływa również na wszystkie powiązane branże, m.in. budowlaną, meblarską i inne.

Ceny drewna rosną w niespotykanym dotąd tempie. Źródło zdjęcia: tartak-meble.com Ceny drewna rosną w niespotykanym dotąd tempie. Źródło zdjęcia: tartak-meble.com

Dostępność drewna

Co gorsza, występują również problemy z dostawami i w wielu miejscach brakuje drewna.
Niestety dotknęło to i nas i naszych dostawców. Aktualnie mamy problem z dostępnością dębiny. Dlatego z żalem musimy Was drodzy Klienci poinformować, że czas oczekiwania na niektóre produkty wynieść może nawet do 8 tygodni.
Prosimy o wyrozumiałość i zrozumienie.

Załoga SAM-NET

Publikacja: czwartek, 17 lutego 2022r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »