Pomoc Ukrainie

Wczesnym rankiem 24.02.2022 r. rosyjskie wojska wkroczyły na terytorium Ukrainy ze wszystkich stron. Cała Europa zamarła.

Sytuacja na Ukrainie.

atak Rosji na Ukrainę. Źródło defence24.pl atak Rosji na Ukrainę. Źródło defence24.pl

Sytuacja mieszkańców Ukrainy stała się dramatyczna. Z dnia na dzień ich codzienność wypełniła walka i strach o życie swoje i najbliższych. Tysiące ludzi ucieka przed wojną do Europy, z czego większość do Polski. Idą pieszo nawet 20-30km, by stać w wielogodzinnej kolejce. Idą...kobiety z dziećmi. Mężczyźni wracają na Ukrainę bronić kraju.

Dzieci w schronach. Źródło: Ukielenia Dzieci w schronach. Źródło: Ukielenia

Większość ludności została tam. Ukryci w schronach, piwnicach, nasłuchują kolejnych alarmów. W szpitalach zostali ci obłożnie chorzy - pacjenci onkologiczni, dzieci z intensywnej terapii noworodków. Szpitale przenoszą całe oddziały do piwnic. Brakuje juz leków, opatrunków. Zwykłym obywatelom zaczyna brakować żywności, wody, lekarstw, opatrunków, latarek. Lista jest długa i zmienia się każdego dnia.

Uchodźcy z Ukrainy. Źródło: polityka.pl Uchodźcy z Ukrainy. Źródło: polityka.pl

Przyłączamy się do pomocy, chcemy wesprzeć działania Polskiej Akcji Humanitarnej.

Polska Akcja Humanitarna Polska Akcja Humanitarna

Każdy kto dokona zakupu w dniach 1-31 marca i wpisze w uwagach, lub poda w inny sposób (telefonicznie, mailowo, MSNG) hasło UKRAINAdobrowolnie wspiera pomoc dla osób poszkodowanych działaniami wojennymi na Ukrainie.

Firma SAM-NET Rafał Kochanowski przekaże na konto Polskiej Akcji Humanitarnej:

>> 10zł od każdego zakupionego krzesła,
>> 20zł od każdego zakupionegofotela,
>> 50zł od każdego zakupionego stołu.

Zebrane fundusze z wskazanych przez Państwa zamówień w obu sklepach będą raz w tygodniu przelewane na konto PAH.

Nie bądź obojętny!

Polska Akcja Humanitarna - pomoc Ukrainie.

Publikacja: wtorek, 01 marca 2022r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »