1. Domowy warsztat to nieco więcej niż młotek i śrubokręt • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

31

05.2012

Domowy warsztat to nieco więcej niż młotek i śrubokręt

Domowy warsztat to najczęściej garaż lub komórka. Prędzej czy później w naszym domu coś się zepsuje i potrzebne będą narzędzia. Nie zawsze do takich prac wystarczy młotek lub śrubokręt. Dobrze zorganizowany i zaplanowany warsztat pomoże nam w naprawie kapiącego kranu, bądź w zawieszeniu nowego karniszu.

Niezbędne w warsztacie są pojemniki narzędziowe jak i haki do narzędzi. źródło wnętrza.pl

Niezbędne w warsztacie są pojemniki narzędziowe jak i haki do narzędzi. źródło wnętrza.pl

Charakter warsztatu uzależniony jest od naszych potrzeb. Czy to będzie warsztat pełen narzędzi czy sprzętu ogrodniczego. Niezależnie od rodzaju prac wykonywanych potrzebujemy odpowiednich narzędzi. Wszelkiego rodzaju półek, wieszaków na narzędzia, skrzynki i pojemniki narzędziowe. Jest to nieodłączny element domowego warsztatu. Z pewnością przydatny okaże się stół na którym będą wykonywane niektóre prace. Nie zawsze oznacza to kupno nowego stalowego stołu, na początek użyj starego stołu który zawadza ci w domu. Kiedy zdecydujemy się na kupno narzędzi najlepiej jest sporządzić listę zakupową. Na początek nie wydawaj masę pieniędzy kupuj takie narzędzia aby były uniwersalne.

Dobrze zorganizowany warsztat ułatwi Ci każdą pracę. źródło wnętrza.pl

Dobrze zorganizowany warsztat ułatwi Ci każdą pracę. źródło wnętrza.pl

Jeżeli chodzi o młotek to wydaje się ze potrzeba jest ich kilka ale spokojnie na początek wystarczy jeden ale za to uniwersalny. Powinien być o długości 20 - 35 cm z drewnianym trzonkiem i o zwykłej główce. Ważne aby młotek nie był za ciężki. Robiąc zakupy dobrze jest zaopatrzyć się w gwoździe różnej wielkości od 25 do 125 mm. Nie zapomnijmy o obcęgach stolarskich mogą być przydatne w chwili gdy gwóźdź wbije się krzywo, jak i do przecinania drutu.

Warsztat to dobre miejsce na przechowywanie np. rowerów. źródło wnętrza.pl

Warsztat to dobre miejsce na przechowywanie np. rowerów. źródło wnętrza.pl

Jedną z ważnych spraw jest oświetlenie warsztatu. Nieodpowiednie oświetlenie przy pracy prowadzi do problemów zdrowotnych i osłabienia spostrzegawczości oraz ostrości widzenia. Wiec nie zapomnij o dodatkowym punktowym oświetleniu w miejscach gdzie będą wykonywane prace.

Podziel się ze znajomymi

Podobne wpisy na blogu

Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Poduszki na krzesła z twardym siedziskiem
Poduszka na rzep która Państwu oferujemy idealnie nadaje się na każde krzesło z twardym siedziskiem. czytaj więcej »
Zmień coś przed jesienią
Zanim dopadnie nas chandra jesienno- zimowa pomyślmy o małych zmianach w naszych domach. czytaj więcej »