Łazienka dla singli

Projektując łazienkę dla singli możemy pozwolić sobie na fantazyjny wygląd. Single to przeważnie osoby zapracowane,ale na pewno cenią sobie wygodę i elegancję.Łazienka tak samo jak reszta mieszkania powinna być funkcjonalna i robić wrażenie na gościach.

Multimedialna łazienka  źródło: urządzamy.dom.pl Multimedialna łazienka źródło: urządzamy.dom.pl

W przypadku rodziny łazienka powinna być dostosowana do wszystkich użytkowników,tak aby wszystkim zapewnić minimum wygody.Natomiast w domu,gdzie mieszka jedna osoba jak w przypadku singli możemy sobie pozwolić na egoizm i stworzyć mieszkanie,które będzie odzwierciedlało zainteresowania czy hobby.W takim przypadku nie musimy iść na żadne kompromisy i możemy stworzyć przestrzeń oryginalną zapierającą dech w piersiach.Przedstawiamy szereg różnorodnych aranżacji dostosowanych dla obu płci,jak i do zawartości portfela.

Wanna z hydromasażem. Źródło: galerki.wnetrz.pl Wanna z hydromasażem. Źródło: galerki.wnetrz.pl

Wystrój łazienki powinien wyrażać osobowość. Wyraziste wyjątkowe kolory,nietuzinkowe dodatki,czy niekonwencjonalne akcesoria,pamiętajmy ze w łazience dla singli wszystkie chwyty są dozwolone.Opcji jest nieskończenie wiele,dlatego zachęcamy do szaleństwa.Zabawa w aranżacje może być naprawdę przyjemna,na rynku jest dostępnych wiele wzorów,które niektóre mają zabawną formę ciekawy kształt.Wybór sprzętów i akcesoriów łazienkowych jest obecnie tak urozmaicony,że bez trudu połączymy funkcjonalność i ekstrawagancję w jednym pomieszczeniu.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza oferta stoły i krzesła

Publikacja: piątek, 15 czerwca 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »