Ozdoby ścienne w domu

Ozdoby ścienne istotnie wpływają na poprawienie wyglądu pomieszczenia, w którym się znajdą. Zanim podejmiesz decyzję o zakupie ozdób, należy wybrać temat dominujący ozdób. Często poszukiwane i popularne są takie, które działają kojąco lub też są odbiciem Ciebie i Twojej osobowości.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Sam-Net

Dywaniki ścienne

To bardzo popularne ozdoby ścienne, które często łączą w sobie elementy artyzmu z funkcjonalnością. Dywaniki na ogół dobrze komponują się z innymi elementami wystroju pomieszczeń sypialni.
Istnieją tysiące niepowtarzalnych wzorów na ścienny dywanik. Wszystko zależy od Ciebie i Twojej inwencji, czy ma to być coś w stylu starodawnym czy nowoczesnym, bajkowym, itp.

Stare samochody powieszone jako fotka na ścianie tworzą niesamowity efekt. Źródło: czerwonamaszyna.pl Stare samochody powieszone jako fotka na ścianie tworzą niesamowity efekt. Źródło: czerwonamaszyna.pl

Fotografie ścienne

Kolejny pomysł na ozdobienie ścian w Twoim domu to powieszenie zdjęć ściennych. Możesz użyć zdjęć rodzinnych, zdjęć natury, najlepiej czarno białych lub zrobionych w sepii. W ten sposób dodasz trochę ciepła do pomieszczenia tak, by poczuć się w nim lepiej. Zdjęcia dobrze jest zamieścić w zbliżonych kolorami lub kształtem ramkach.

Artwork

Artwork to taki mini dzieła sztuki. Mogą to być obrazy lub płótna. Ważne, by tak je dobrać, żeby każdy z nich miał współgrał kolorystycznie z chociaż jednym elementem pokoju.

Zobacz również: Panele ścienne

Publikacja: wtorek, 26 czerwca 2012r.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »