Aranżacja łazienek

Łazienka jest jednym z najistotniejszych pomieszczeń, które używamy na co dzień. Jego aranżacja powinna być szczególnie dopieszczona i dostosowana do potrzeb domowników.

Wiele osób zastanawia się, jak urządzić łazienkę. Czy pójść w stronę minimalizmu czy raczej troszkę poimprowizować. Dylematy związane z aranżacją łazienki mogą dotyczyć zarówno funkcjonalności, jak np. czy lepiej zamontować prysznic czy wannę, jak i mogą one dotyczyć estetyki – czyli jak urządzić łazienkę, żeby było ładnie.

Aranżacje łazienek to najczęściej poszukiwane inspiracje. Liczy się zarówno kolor, jak i dobór mebli, rodzaj wykładziny, płytek czy oświetlenia. W tym dziale staramy się pokazywać najlepsze projekty, na jakie trafiamy. Czasem będą to pomysły na usprawnienie naszych czynności w łazience, a czasem sposoby na zmianę wystroju.

Styl Prowansalski w łazience

Styl Prowansalski w łazience

14.06.2017

Styl prowansalski znany jest już od lat. Styl pochodzi z regionów Francji i natchniony jest otaczającą przyrodą, lazurowym wybrzeżem czy polami lawendowymi. Aranżując pomieszczenia w stylu prowansalskim skupmy się na delikatnych odcieniach żółci,

Łazienka dla kobiet

Łazienka dla kobiet

28.12.2012

Zastanówmy się czy łazienka specjalnie przystosowana dla kobiet powinna być jakaś szczególna?

Oświetlenie w łazience – podstawy

Oświetlenie w łazience – podstawy

21.12.2012

Oświetlenie w łazience ma duże znaczenie ze względu na rodzaj czynności, jakie w łazience wykonujemy: np. golenie, makijaż. Zobacz jak prawidłowo oświetlić łazienkę.

Wanna w podłodze

Wanna w podłodze

13.12.2012

Wanna w podłodze wymaga dość dużo miejsca dlatego najlepiej już na pierwszym etapie budowy domu zamieścić ją w planach.

Bezpieczna łazienka

Bezpieczna łazienka

10.12.2012

Bezpieczeństwo dzieci to dla każdego rodzica priorytet. Każde pomieszczenie w domu jest oceniane przez pryzmat bezpieczeństwa dla naszego bobaska.

Deszczownica prysznicowa

Deszczownica prysznicowa

30.11.2012

Jeżeli zwykły prysznic to za mało a wanna tez nie jest odpowiednim rozwiązaniem dla Ciebie wypróbuj deszczownice. Prysznic z deszczówką to świetne rozwiązanie gdy mamy ochotę na długą relaksującą kąpiel.

Wystrój łazienki - nowoczesny czy tradycyjny?

Wystrój łazienki - nowoczesny czy tradycyjny?

30.11.2012

Jeśli jesteś właśnie w trakcie przebudowy łazienki, to zapewne zmierzyłeś już się z trudną decyzją co do wyboru jej wystroju. Czy bardziej odpowiedni będzie styl nowoczesny czy tradycyjny?

Sauna w domu

Sauna w domu

29.11.2012

Dobrym sposobem na rozgrzanie się w zimny dzień jest sauna. Ma również wpływ na zdrowie, hartuje ciało i dodaje urody.

Pokój kąpielowy

Pokój kąpielowy

28.11.2012

Stworzenie luksusowej łazienki nie jest niczym trudnym pod warunkiem, że posiadamy odpowiednie zaplecze finansowe. Oprócz tak przyziemnych rzeczy jak pieniądze powinniśmy dysponować dość dużym pomieszczeniem.

Łazienka prosta do sprzątania

Łazienka prosta do sprzątania

23.11.2012

Piękna łazienka to przede wszystkim czysta łazienka. W dzisiejszych czasach jesteśmy tak zabiegani, że na sprzątanie nie mamy za wiele czasu. Dziś podpowiem jak urządzić łazienkę, aby szybko i łatwo się w niej sprzątało.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »