Aranżacja sypialni

Aranżacja sypialni jest tak ważna, jak 1/3 życia, którą w niej spędzamy. Sypialnia jest naszą oazą, naszym spokojem po całym dniu, naszym rytuałem odpoczynku. Dlatego aranżując sypialnię trzeba mieć na uwadze, że to pomieszczenie ma koić, nie pobudzać, a uspokajać.

Warto również pamiętać, że sypialnia to nie tylko miejsce snu, to również pomieszczenie w którym pracujemy, uczymy się, oglądamy filmy czy po prostu leżymy i czytamy.

W tym miejscu znajdziesz artykuły, które przybliżą nieco tę tematykę. Będzie to zarówno zbiór przeróżnych inspiracji do urządzenia sypialni, jak i porad o wystroju.

Feng shui czyli ład i porządek

Feng shui czyli ład i porządek

13.10.2014

Dziś zaczerpnęłam inspiracji ze Wschodu i postanowiłam napisać o sypialni. Skojarzyło mi się, że sypialnia to szczególne miejsce, wiec dlaczego by nie urządzić jej zgodnie z zasadą feng shui?

Pastelowe dodatki do sypialni

Pastelowe dodatki do sypialni

09.04.2014

Delikatne pastele, jasne zielenie itd. to idealne a do tego modne kolory w aranżacji wnętrz.

Idealny pokój

Idealny pokój

03.01.2014

Pokój, który jest dobrze urządzony, musi posiadać meble o różnych kształtach tzn. musi w nim być coś dużego ,wysokiego, małego.

Jak kolor do sypialni?

Jak kolor do sypialni?

21.03.2013

Wybierając kolor do sypialni powinniśmy kierować się własnymi upodobaniami. Kolor powinien podkreślać nasz indywidualizm, temperament oraz upodobania.

Kominek w sypialni

Kominek w sypialni

29.01.2013

Jeżeli dysponujemy dużą powierzchnią możemy sobie pozwolić na kominek w sypialni. Większość z nas lubi patrzeć na ogień, ogrzewając się jego ciepłem. Dlaczego by nie umieścić kominka w sypialni?

Sypialnia z łóżkiem wodnym

Sypialnia z łóżkiem wodnym

10.01.2013

Łóżko wodne nadal jest uważane za towar luksusowy, ze względu na wysokie ceny. Chociaż w ostatnim czasie troszkę staniały nadal niewielu na nie stać. Namiastką takiego łóżka jest materac wodny jest on nieco tańszy od samego łóżka wodnego

Sypialnia na Walentynki

Sypialnia na Walentynki

07.01.2013

Już niedługo Walentynki powinniśmy zatem zastanowić się, co zrobić aby ten dzień jak i wieczór stal się wyjątkowy. Żeby zaskoczyć swojego partnera możemy zrobić mu niespodziankę strojąc naszą sypialnię. I wcale nie oznacza to, że musimy ją przewrócić do góry nogami.

Sypialnia, Feng Shui i spokojny sen

Sypialnia, Feng Shui i spokojny sen

11.12.2012

Dekoratorzy wnętrz zgodnie twierdzą że na zdrowy spokojny sen ma wpływ nasza sypialnia. Dlatego powinniśmy wziąć pod uwagę zasadę sztuki Feng Shui.

Sypialnia dla alergików

Sypialnia dla alergików

07.12.2012

Jeżeli w nocy kichasz, kaszlesz, drapiesz się to prawdopodobnie jesteś alergikiem. Przyczyn alergii może być wiele. Mogą to być jakieś przedmioty w Twoim otoczeniu, jak pościel czy samo łóżko.

Bujane łóżko

Bujane łóżko

05.12.2012

Łózko to nie tylko materac i rama. Łóżko powinno świadczyć o naszym stylu i upodobaniach. Odpowiedni wybór łóżka zapewni nam wygodę jak i komfort.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »