1. Budowa mebli • SalonMeblowy.net.pl

Internetowy sklep meblowy - producent mebli SalonMeblowy.net

Koszyk

Kontakt

pn-pt 8-17, sb 9-14

pn-pt 8-17, sb 9-14

Promocje

Poniżej prezentujemy listę aktualnych promocji:

Kupuj w najlepszych cenach w promocji tygodnia

Budowa mebli

Dział zawiera informacje na temat budowy mebli. Dobre meble zbudowane są z wysokiej jakości materiałów i przy wykorzystaniu odpowiednich, nowoczesnych procesów technologicznych. W tym dziale dowiesz się z czego zbudowane są meble, poznasz różne rodzaje materiałów wykorzystywanych do produkcji mebli oraz zobaczysz jak się je wykonuje. Ponadto w dziale tym poznasz różne funkcje mebli wynikające z ich budowy. Pokażemy tutaj również czym powinny charakteryzować się produkty wysokiej jakości. Dzięki wiedzy na temat budowy mebli dokonasz właściwego wyboru podczas zakupu, a Twoje meble będą Ci służyć przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z szeregiem praktycznych informacji dotyczących budowy mebli! Są one podane w przystępny sposób, bez technicznego żargonu, co sprawia, że będą zrozumiałe nawet dla laika.

25

03.2016

Rodzaje drewna , czyli z czego i co możemy wykonać
Drewno jako jedyny materiał jest w pełni odtwarzalny co czyni go jednym z najlepszych materiałów budulcowych

29

05.2015

Krzesło Alex-  to wytrzymałość oraz wygoda
Krzesła częściowo tapicerowane czyli twarde oparcie i miękkie siedzisko kierowane są w szczególności do sektorów publicznych. Oczywiście to nie wyklucza użytkowania ich w domu.

14

05.2015

Buk- najbardziej modne drewno  ostatnich lat
Buk należy do rodziny z klasy dwuliściennych, w tej samej linii ważność jest oczywiście dąb i kasztan. Buk wraz z dębem jest najczęściej występującym drzewem liściastym, występującym w obszarze Europy Środkowej. Drzewo bukowe w idealnych warunkach osiąga wysokość 35 m i do 1,5 m pierśnicy.

15

06.2012

Stoły rozkładane i nierozkładane - wady i zalety
Przyjemnie zasiąść do wspólnej kolacji przy eleganckim stole. Cudowne są chwile spędzone przy nim we dwoje, czy w większym gronie. Kupując go bierze się pod uwagę nie tylko jego wygląd ale również funkcjonalność. Przy stole zasiadają zwykle mieszkańcy, ale przy wzniosłych okazjach jest więcej osób. (...)

10

05.2012

Krótko o krześle
Krzesła służą ludziom już od wieków. Pierwotnie, ludzie wykorzystywali do siedzenia uformowane przez naturę twory. Były to pień drzewa bądź głaz, na których można było usiąść.

06

01.2012

Trwałość drewna
Trwałość drewna jest to odporność na działanie czynników powodujących rozkład drewna. Jako trwałość rozumie się także opór, jaki drewno stawia czynnikom rozkładowym.

29

12.2011

Zapach drewna
Każde drewno ma swój specyficzny zapach. Czasem jest to zaletą, a czasem ogromną wadą. Dowiedz się więcej o zapachach drewna.

23

12.2011

Faktura drewna
Rysunek drewna jest właściwością zależną od gatunku drewna, od cech związanych z jego budową oraz od rodzaju przekroju. Dowiedz się więcej o fakturze drewna.

23

12.2011

Barwa drewna
Barwy drewna. Dowiedz się więcej o kolorach drewna. Skąd się biorą? Co wpływa na barwę drewna?

16

12.2011

Klejenie drewna
Czym jest klejenie drewna? Na czym polega ten proces? Przeczytaj i dowiedz się więcej.

Polecane wpisy na blogu

Meble w aranżacjach retro
Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu
Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu?
Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis
Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny
Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »
Rodzaje drewna , czyli z czego i co możemy wykonać
Drewno jako jedyny materiał jest w pełni odtwarzalny co czyni go jednym z najlepszych materiałów budulcowych czytaj więcej »
Ozdabianie mebli metoda decoupage
Zastanawiasz się jak niewielkim kosztem odnowić stare meble? Zaproponuje dziś dość prostą metodę jaką jest decoupage (dekupaż). czytaj więcej »
Meble z nadrukiem
Meble z nadrukiem to ostatni krzyk mody. Meble z wybranym wcześniej nadrukiem pasują do każdego wnętrza. Ten rodzaj wzornictwa wnętrza jest o tyle ciekawy, czytaj więcej »
Stolik kawowy z pozoru niewielki zakup
Stolik kawowy jest centralnym punktem w każdym salonie. Nie wyobrażam sobie żeby mogło go w salonie zabraknąć. Przy stoliku kawowym spotykamy czytaj więcej »