Inspiracje wnętrz - strona 2

Inspiracje wnętrz to ciekawe projekty udekorowania mieszkania lub domu. To również pomysł na połączenie wnętrza domu z osobowością mieszkających w nim lokatorów. To także pomysł na nawiązanie łączności pomiędzy warunkami zewnętrznymi (pogoda, pora roku, okoliczność).

Dla nas inspiracje wnętrz są czymś co ma być natchnieniem do zmiany. Czasem czyjś projekt, fotka czy choćby pomysł może zainspirować do zmian i przemodelowania swojego wnętrza. Dla niektórych wnętrza to coś więcej, czasem to nawet sposób na życie. W końcu wszyscy szukamy inspiracji.

Inspiracje to różne style i produkty: unikalne, luksusowe, ekskluzywne jak i niedrogie ale bardzo gustowne i eleganckie. Inspiracje wnętrz to nasz sposób na pomiar trendów, rzeczy modnych i niemodnych, stylów trendy i passe.

Ściana z cegły

Ściana z cegły

12.05.2014

Ściana z cegły to prawdziwa gratka dla miłośników takich rozwiązań. Coraz więcej osób się na nią decyduje.

Jadalnia to nie tylko meble

Jadalnia to nie tylko meble

27.02.2014

Jeżeli myślimy o jadalni musimy dużo wcześniej zaplanować każdy istotny element. Nie będziemy mieli jadalni bez odpowiedniego pomieszczenia. Dobrze zaplanowana jadalnia stanie się naszą wizytówką,

Tynki dekoracyjne

Tynki dekoracyjne

24.02.2014

Dziś napiszemy o tynkach ozdobnych powrót do tego tematu jest związany z dużym zainteresowaniem tym tematem.

Krzesło Alena z podłokietnikiem

Krzesło Alena z podłokietnikiem

24.02.2014

Nowoczesne wnętrza kojarzą się z nietuzinkowymi meblami i takim właśnie meblem jest krzesło Alena. Dodatkowo krzesło Alena wykonane jest w całości z drewna i to nie z byle jakiego.

Krzesło CC4-ozdabiane, czyli wisienka na torcie

Krzesło CC4-ozdabiane, czyli wisienka na torcie

10.01.2014

Mogłoby się wydawać, że krzesła w aranżacji wnętrz są mało ważne. Nic bardziej mylnego! Krzesło nawet niepozorne jest elementem aranżacyjnym wystarczy wykazać się pomysłowością.

Modny zestaw?! Tylko u nas

Modny zestaw?! Tylko u nas

30.12.2013

Szukasz idealnego zestawu do swojego domu? To dobrze trafiłeś jako że specjalizujemy się w takich meblach jak stoły czy krzesła wiemy o nich wszystko!

Niezbędny duet

Niezbędny duet

20.12.2013

Niezbędny duet czyli stół i krzesła. Jedno bez drugiego nie istnienie. To niezbędny element każdej jadalni.

Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie

Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie

28.11.2013

Jadalnia to funkcjonalne pomieszczenie; wiedzą to ci którzy ją posiadają. Jadalnia jak sama nazwa wskazuje służy do spożywania posiłków.

Cegła w mieszkaniu

Cegła w mieszkaniu

30.10.2013

Cegła od jakiegoś czasu stała się popularna w aranżacji wnętrza. Przeważnie używamy czerwonych cegieł, choć nie jest to reguła. Kolor cegły dopasowujemy do wnętrza, może być szary albo bielony.

Paski i paseczki

Paski i paseczki

17.10.2013

Pomysłów na aranżację wnętrz jest naprawdę wiele. Aranżując mieszkanie, często dbamy o dodatki. To głównie one są elementem dekoracyjnym.

Polecane wpisy na blogu
Meble w aranżacjach retro Meble w aranżacjach retro Jednym ze sposobów na nadanie naszemu mieszkaniu własnej osobowości, jest wypełnienie jego pomieszczeń historią – od rodzinnych pamiątek, poprzez antyki, skończywszy na stylizacji pokojów w całym domu. czytaj więcej »
Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański – czyli nie ma jak w domu Styl hiszpański kojarzy się z ciepłem domowego ogniska, gdzie drzwi dla gości są stale otwarte. Bogactwo kolorów, zróżnicowane tkanin, funkcjonalność i nieład artystyczny czytaj więcej »
Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Jak wybrać stolik kawowy odpowiedni do aranżacji salonu? Gwiazda wieczoru czy praktyczny pomocnik? Efektowny projekt przyciągający spojrzenia czy skromne uzupełnienie aranżacji? Wybór stolika kawowego do salonu często potrafi przyprawić o zawroty głowy. Z naszymi wskazówkami łatwiej podejmiesz decyzję! czytaj więcej »
Tapicerka - opis Tapicerka - opis Zamawiając krzesła często stoimy przed dylematem jakiego rodzaju tapicerkę wybrać. W naszej ofercie, w cenie krzesła są tapicerki standardowe, a za dopłatą tapicerki z górnej półki plamoodporne czy też skóry naturalne. czytaj więcej »
Mały stół również może być funkcjonalny Mały stół również może być funkcjonalny Najmodniejsze stoły to stoły z możliwością rozłożenia, czyli tzw. stoły rozkładane. Na co dzień zajmuje mało miejsca a jeśli okoliczności tego wymagają można go łatwo rozłożyć. czytaj więcej »